آبمیوه پاک کننده: بله یا خیر؟ - فروشگاه اینترنتی گوچک

0

آبمیوه پاک کننده: بله یا خیر؟

آبمیوه پاک کننده: بله یا خیر؟

آب پاک کننده نوعی رژیم غذایی است که فقط شامل نوشیدن آب میوه ها و سبزیجات در تلاش برای سم زدایی و کاهش وزن است. سوال واقعی این است: این پاک کننده ها دقیقا چقدر مغذی هستند؟ برخی از مردم تعجب می‌کنند که آیا این پاک‌سازی واقعاً مطابق تبلیغات تبلیغاتی است یا خیر – پاسخ هم بله و هم خیر است. بیایید نگاهی عمیق‌تر به دلیل این امر داشته باشیم و مزایا و معایب آب‌میوه‌شویی را بسنجیم.

خوبی های آبمیوه گیری

1. به کنترل بخش کمک می کند

آبمیوه گیری می تواند به شما در کنترل وعده غذایی و کمتر خوردن کمک کند. وقتی بعد از آبمیوه گیری به خوردن غذا برگشتید، می توانید کنترل وعده غذایی خود را دوباره تنظیم کنید و پرخوری را متوقف کنید، که انجام این کار آسان است.

2. انگیزه کاهش وزن

 

3. مواد مغذی خود را وارد کنید

از نظر فنی، وقتی میوه ها و سبزیجات خود را با هم ترکیب می کنید، مواد موجود در آب میوه سالم هستند. به عنوان مثال، زغال اخته سرشار از ویتامین C و K است، در حالی که انبه سرشار از ویتامین B6 و ویتامین A است. اگر این آب میوه ها را بنوشید، می توانید مواد مغذی را ذخیره کنید که بدن شما به طور طبیعی در حال کاهش است.

4. آب میوه های سبز واقعاً فوق غذاها هستند

در حالی که مصرف بیش از حد میوه می تواند به معنای قند بیش از حد باشد، آب میوه های پر از سبزیجات دارای مواد مغذی تر است و با آب میوه های شیرین که می تواند باعث افزایش قند خون شود، بیش از حد مملو از آن نیست.

5. شروع مجدد بعد از تعطیلات است

اگر بد غذا می خورید یا غذاهای سرخ شده، فرآوری شده یا سنگین می خورید، می توانید برای سم زدایی سیستم خود از آبمیوه پاکسازی کنید. اما به جای اینکه فکر کنید باید وزن خود را گرسنه نگه دارید، به آن به عنوان راهی برای دادن آنچه بدنتان از نظر تغذیه ای میل می کند نگاه کنید – برای چند روز بیشتر.

چیزهای نه چندان خوب در مورد آبمیوه گیری

1. لذت های زندگی را از خود دریغ نکنید

تمامی حقوق متعلق به فروشگاه اینترنتی گوچک می باشد و کپی برداری مطلقا با ذکر منبع آزاد می باشد
طراحی ، سئو و توسعه سایت توسط رسین وب

جستجوی محصول

نام یا مدل یا نوع محصول مورد خود را بنویسید و دکم جستجو را بزنید