حقیقت درباره کرم ها و سرم های ضد پیری - فروشگاه اینترنتی گوچک

0

حقیقت درباره کرم ها و سرم های ضد پیری

حقیقت درباره کرم ها و سرم های ضد پیری

وقتی صحبت از مراقبت از پوست می شود، ضد پیری نام بازی است. این هدف اصلی است که همه به دنبال آن هستند – حفظ درخشش جوانی بیش از 30 و 40 سالگی شما. و در حالی که ادعاهایی که این به‌اصطلاح چشمه‌های جوانی ایجاد می‌کنند می‌توانند قانع‌کننده به نظر برسند، چقدر احتمال دارد که روند پیری را معکوس کنند و سال‌ها را از چهره ما پاک کنند؟ در حالی که محصولات ضد پیری قطعا جایگزین موثری برای لیفت صورت هستند، نکات مهمی در مورد استفاده از آنها وجود دارد که شرکت های زیبایی فاش نمی کنند.

با چهره ای جدید از خواب بیدار نخواهید شد

این نتایج مستلزم زمان و کاربرد مداوم است. اگر یک هفته در مورد آن کوشا باشید اما هفته بعد را فراموش کنید، لزوماً نتایج قول داده نمی شود. بنابراین اگر بازاریابی روی محصولی را مشاهده کردید که نوید نتایج سریع در چند روز یا چند هفته را می دهد، مراقب باشید و لیست مواد تشکیل دهنده را به دقت مطالعه کنید. اگر به نظر یک معجزه غیرممکن است، احتمالاً اینطور است. از کرم یا سرم خود هر روز برای حداکثر فواید استفاده کنید. یک تا دو ماه طول می کشد تا نتایج را ببینید، زیرا پوست باید یک چرخه کامل را برای ایجاد سلول های جدید تجربه کند.

رطوبت تنها کلید نیست

آبرسانی جنبه مهمی از روتین مراقبت از پوست شما است، اما همه چیز نیست. در حالی که مرطوب کردن، پوستی حجیم را برای شما به ارمغان می آورد، اما بیشتر در سطح. موادی مانند اسید هیالورونیک رطوبت را به طور متعادل تامین می کند، اما نه یک حساب بسیار نافذ. آب بیشتری را در پوست نگه می دارد که کلید واقعی آبرسانی است. بنابراین، در هر چیزی که استفاده می کنید به دنبال مقادیر بالای اسید هیالورونیک باشید.

مقدار مواد فعال

اغلب، مواد فعال در مقادیر کم استفاده می شود، که قیمت بالا را توجیه نمی کند. هنگامی که به دنبال مواد فعال خود مانند آنتی اکسیدان ها و رتینول هستید، باید بررسی کنید که آنها در غلظت کافی در دسترس هستند تا موثر باشند. چطور میتوانی بگویی؟ زیرا باید یکی از اولین مواد در لیست مواد تشکیل دهنده شما باشد. در غیر این صورت، فقط آن پولی را که به سختی به دست آورده اید هدر می دهید.

آنتی اکسیدان ها کلیدی هستند

هیچ ماده جادویی وجود ندارد که علائم پیری را از بین ببرد، اما آنتی اکسیدان ها مطمئناً نزدیک هستند. این نیروگاه‌ها جدا از محافظت از پوست در برابر آسیب رادیکال‌های آزاد، آلودگی و آسیب خورشید، از ساختارهای پروتئینی در بدن با کاهش سرعت تخریب آن‌ها پشتیبانی می‌کنند. آنتی اکسیدان های محبوب در عصاره چای سبز، ویتامین C، ویتامین A و رسوراترول موجود است که در شراب قرمز نیز یافت می شود. شما باید همه اینها را در لیست مواد تشکیل دهنده محصول خود جستجو کنید.

رتینول یک نیروگاه ضد پیری است

با افزایش سن، بدن انسان ویتامین A را از دست می‌دهد. رتینول، شکل طبیعی ویتامین A، این فرآیند را متوقف می‌کند. کلاژن می سازد، تغییر رنگ را برطرف می کند و گردش سلول ها را افزایش می دهد. همه متخصصان پوست موافقند که این فرم خاص از ویتامین A یکی از بهترین پاک‌کننده‌های چین و چروک موجود در بازار است که به‌طور طبیعی بدن را با آنچه برای پوستی درخشان نیاز دارد، پر می‌کند. رتینول به دلیل افزایش سرعت چرخش، پوست را حفظ می کند تا مانند پوست های جوان تر و سالم تر رفتار کند.

پول همه چیز نیست

ممکن است فکر کنید: هر چه یک محصول گران‌تر باشد، مؤثرتر خواهد بود، درست است؟ نه، این فقط بازاریابی است. شما باید Abe باشید تا مواد بد را از مواد خوب جدا کنید و علم اینکه چه چیزی باعث می شود آن مواد خوب کار کنند. بنابراین، اگر یک محصول دارای مقادیر زیادی آنتی اکسیدان یا رتینول باشد، فرقی نمی کند 10 دلار باشد یا 100 دلار. هر چه بیشتر بدانید! به علم اعتماد کنید نه به تبلیغ کنندگان.

ضد آفتاب اولین اقدام در برابر علائم پیری است

شما می‌توانید هر تعداد که می‌خواهید از محصولات مد روز و روتین‌های دقیق مراقبت از پوست استفاده کنید، اما استفاده از کرم ضد آفتاب همچنان مهم‌ترین اقدام برای جلوگیری از آسیب‌هایی است که اشعه‌های UVB و UVA ایجاد می‌کنند. حداقل SPF 30 داشته باشید، اگر خیلی ملان ندارید، بالاتر بروید. قبلاً باقیمانده های سفید باقی می ماند و با بافتی چرب و خمیری ادامه می داد، اما امروزه می توانید فرمول های فوق العاده سبک و مات با اسید هیالورونیک پیدا کنید، بنابراین هیچ بهانه ای ندارید!

آلفا هیدروکسی اسیدها

اسید سیتریک، اسید گلیکولیک و اسید لاکتیک همگی از شیر و قند میوه به دست می آیند. آنها یک ماده اصلی در محصولات ضد پیری هستند زیرا با قدرت لایه برداری پوست مرده را از بین می برند و در عین حال رشد یک لایه جدید را تشویق می کنند. اسید لاکتیک (به دست آمده از شیر ترش) پوست را روشن می کند، در حالی که اسید گلیکولیک (مشتق شده از نیشکر) چین و چروک را کاهش می دهد. آنها هر کدام هدف متفاوت و مفیدی را دنبال می کنند، بنابراین در محصولات خود مراقب این موارد باشید.

تمامی حقوق متعلق به فروشگاه اینترنتی گوچک می باشد و کپی برداری مطلقا با ذکر منبع آزاد می باشد
طراحی ، سئو و توسعه سایت توسط رسین وب

جستجوی محصول

نام یا مدل یا نوع محصول مورد خود را بنویسید و دکم جستجو را بزنید