رایج ترین اشتباهات هنگام اصلاح پاها - فروشگاه اینترنتی گوچک

0

رایج ترین اشتباهات هنگام اصلاح پاها

رایج ترین اشتباهات هنگام اصلاح پاها
هنگامی که ما جوان هستیم و برای اولین بار یاد می گیریم که پاهای خود را بتراشیم، ممکن است کمی تمرین لازم باشد تا تکنیک خود را کامل کنید، و ممکن است در این فرآیند چند ضربه و همچنین سوختگی وحشتناک تیغ ایجاد کنید. در اینجا مهمترین کارهایی است که هنگام اصلاح پاهای خود اشتباه انجام می دهید – از آنها اجتناب کنید و پوستی صاف تر از همیشه داشته باشید.
1. قبل از اصلاح خیلی زود لایه برداری کنید
اصلاح در واقع نوعی لایه برداری است، بنابراین اگر پوست خود را خیلی خام مالش دهید و تمام آن سلول های مرده پوست را از بین ببرید، به معنای تحریک بیش از حد است. پس از شستشو، منافذ روی پاهای شما بازتر می‌مانند که باعث بریدگی بیشتر می‌شود. در عوض، این کار را حداقل 48 ساعت قبل انجام دهید.
2. ضربات بلند کلید هستند
سکته های کوتاه و ناهموار شما را در کمترین زمان کوتاه می کند. مطمئن شوید که تیغ شما با مو یا کرم اصلاح مسدود نشده باشد. درعوض، روی قسمت‌های کوچک تمرکز کنید و حرکت‌های آهسته و طولانی انجام دهید تا نیازی به چسباندن پای خود با دستمال توالت نداشته باشید.
3. لوسیون با الکل
اگر از لوسیون اصلاح با الکل استفاده می کنید، می تواند پوست شما را بیشتر خشک کند. پاهای ما بعد از اصلاح خشک شده اند، و اگر نگران این هستید که چه موادی بهتر عمل می کنند، روغن نارگیل یا کره شی را در نظر بگیرید تا هیدراته و صاف بمانند.
4. تیغ های مشترک
اگرچه ممکن است راحت باشد، اما قطعاً ایمن یا بهداشتی نیست. استفاده از تیغ های مشترک می تواند قارچ ها، باکتری ها و سایر موارد ناخالص را پخش کند. با وجود خون، حتی می توانید به هپاتیت B و C مبتلا شوید. عفونت استاف نیز امکان پذیر است.
5. تیغ های قدیمی
استفاده از تیغ یکبارمصرف قدیمی یک نه! حتی اگر تیغه‌ای با تیغه‌های خروجی دارید، تعویض آن‌ها نیز مهم است. هنگامی که تیغه ها کدرتر می شوند، باید از نقاط خاصی به سختی عبور کنید و خطر بریدگی را افزایش دهید. تیغه های کدر نیز باعث سوختگی تیغ می شوند.
6. اصلاح بدون دوش
شاید فکر کنید فرقی نمی کند، اما اصلاح وسط دوش گرفتن به پاهای شما اجازه می دهد رطوبت را بهتر جذب کنند. فولیکول ها را آماده می کند و آنها را نرم می کند و کار دشوار اصلاح را بسیار آسان تر می کند.
7. بعد از آن شنا کنید
چه کلر موجود در استخر یا شن لایه برداری طبیعی زیر پوست شما باشد، منافذ شما در هنگام اصلاح باز و حساس هستند و انجام این فعالیت در هر شرایطی بلافاصله بعد از آن پاهای شما را آشفته می کند. در عوض، یک روز صبر کنید و باید در منطقه امن باشید.
8. استفاده از صابون به جای کرم موبر
تمامی حقوق متعلق به فروشگاه اینترنتی گوچک می باشد و کپی برداری مطلقا با ذکر منبع آزاد می باشد
طراحی ، سئو و توسعه سایت توسط رسین وب

جستجوی محصول

نام یا مدل یا نوع محصول مورد خود را بنویسید و دکم جستجو را بزنید