مسلسل کلی یک برند لاک ناخن را راه اندازی کرد - فروشگاه اینترنتی گوچک

0

مسلسل کلی یک برند لاک ناخن را راه اندازی کرد

مسلسل کلی یک برند لاک ناخن را راه اندازی کرد

به نظر می رسد که افراد مشهور مرد نه تنها به روند لاک ناخن می پردازند، بلکه در واقع وارد این روند می شوند و برندهای لاک ناخن خود را راه اندازی می کنند. اخیراً در مورد هری استایلز می‌نوشتیم که برند زیبایی خود را که شامل 4 لاک ناخن مرواریدی بود راه‌اندازی کرد، و اکنون Machine Gun Kelly به سرعت از آن پیروی می‌کند. اما مجموعه لاک ناخن Machine Gun Kelly قطعاً شبیه هری نیست.

ماشین تفنگ کلی به خاطر ناخن‌های باورنکردنی‌اش شناخته می‌شود، ما دیده‌ایم که او برای کنسرت‌ها، رویدادهای خاص و غیره، ظاهر به یاد ماندنی زیادی انجام می‌دهد. چه ناخن‌هایش کوتاه و مشکی، قرمز روشن، با طراحی پیچیده، یا بلند، سیخ‌دار و صورتی باشد. – این روش خودش برای بیان روحیه و افکارش است و امیدوار است افرادی که لاک ناخن او را می خرند از آن به همین شکل استفاده کنند.

برند لاک ناخن Machine Gun Kelly UN/DN LAQR نام دارد و دارای 10 لاک است که می توانید در تمام سال استفاده کنید. رنگ ها در اینجا بسیار تأثیرگذارتر هستند و نام ها نیز خنده دار هستند. یک لاک ناخن مشکی به نام «افسرده» وجود دارد که قرار است پاسخی به زمانی باشد که کولسون هنوز در مدرسه بود و ناخن‌هایش را با شارپی سیاه رنگ می‌کرد.

نام لاک نارنجی “25 تا لایف” (مگان فاکس این نام را گذاشته است)، لاک صورتی “Slippery When Wet”، لاک سبز “مری جین”، لاک سفید به نام “Blank Canvas” و مایل به خاکستری است. یک – “بلوک نویسنده”. شما اصل مطلب را متوجه شدید. نام ها سرگرم کننده هستند. شما می توانید این لاک ها را به صورت جداگانه یا در مجموعه های کوچک سه تایی که عناوین خاص خود را دارند خریداری کنید. به عنوان مثال، مجموعه ای از سه لاک ناخن “Lucid Dream Look” نامیده می شود. و شعار نام تجاری او این است که “رنگ را نزن”.

 

تمامی حقوق متعلق به فروشگاه اینترنتی گوچک می باشد و کپی برداری مطلقا با ذکر منبع آزاد می باشد
طراحی ، سئو و توسعه سایت توسط رسین وب

جستجوی محصول

نام یا مدل یا نوع محصول مورد خود را بنویسید و دکم جستجو را بزنید