چگونه می توان چربی را کاهش داد و همزمان عضله به دست آورد - فروشگاه اینترنتی گوچک

0

چگونه می توان چربی را کاهش داد و همزمان عضله به دست آورد

چگونه می توان چربی را کاهش داد و همزمان عضله به دست آورد

از دست دادن چربی و به دست آوردن عضله بهترین راه برای متحول کردن بدن و ظاهری لاغر و متناسب است. با این حال، قبل از اینکه وارد این موضوع شویم، یک چیز وجود دارد که می‌خواهیم بر آن تاکید کنیم. از دست دادن چربی و عضله سازی همیشه مساوی با کاهش وزن نیست. در واقع، در چند هفته اول، وزن شما احتمالا ثابت خواهد ماند و تفاوت زیادی روی ترازو مشاهده نخواهید کرد. اما تغییراتی را در بدن خود مشاهده خواهید کرد.

فرآیند از دست دادن چربی در حین عضله سازی به عنوان بازسازی بدن شناخته می شود. برای بسیاری از افرادی که می خواهند تناسب اندام داشته باشند – این دقیقا همان چیزی است که آنها به آن نیاز دارند. اما آنها فکر می کنند غیرممکن است زیرا لازمه از دست دادن چربی کمبود کالری است و برای عضله سازی، شما نیاز به کالری اضافی دارید. وقتی آن را اینطور قرار می دهید بسیار گیج کننده به نظر می رسد. با این حال، بسیار امکان پذیر است و این روشی است که شما آن را انجام می دهید.

 

اهداف غذایی:

وقتی صحبت از غذا می شود، مهم است که وضعیت فعلی و اهداف خود را درک کنید. اگر در حال حاضر بسیار لاغر هستید و فقط می خواهید خوش اندام به نظر برسید، بهتر است کالری خود را در سطح نگهداری نگه دارید. اگر مقدار زیادی چربی برای از دست دادن دارید، مطمئن شوید که وعده های غذایی تان شما را در اندکی کمبود کالری نگه می دارد. کوچک کلمه کلیدی در اینجا است. شما نمی خواهید دچار کسری کالری شدید شوید زیرا این باعث می شود که احساس خستگی کنید و انرژی کافی برای ورزش و عضله سازی نخواهید داشت.

نکته دیگری که باید در نظر داشته باشید این است که پروتئین بزرگترین دوست شما در اینجاست. این به شما احساس سیری می‌دهد، به شما کمک می‌کند عضله بسازید و مهم‌ترین ماده مغذی برای پیگیری است. هدف شما خوردن پروتئین کافی برای عضله سازی است که به طور کلی حدود 1.5 گرم به ازای هر کیلوگرم وزن فعلی شما است. ممکن است زیاد به نظر نرسد، اما برای کسانی که به آن عادت ندارند، این می تواند کاملاً چالش برانگیز باشد، بنابراین مطمئن شوید که شروع به ساخت وعده های غذایی خود با پروتئین (گوشت بدون چربی، ماهی، تخم مرغ، توفو، تمپه، حبوبات) کنید. سپس روی آن کار کنید تا چربی های سالم (آووکادو، روغن زیتون و غیره) و کربوهیدرات ها را اضافه کنید (سبزیجات بهترین دوستان شما در اینجا هستند).

اهداف تمرین:

عضله سازی همه چیز مربوط به تمرینات مقاومتی است. شما واقعا نمی توانید با انجام تمرینات مشابه هر روز، با سرعت یکسان، با همان وزن یا همان تعداد تکرار، عضله سازی کنید. بدن شما خیلی سریع با آن سازگار می شود و هیچ نتیجه ای نخواهید دید. شما باید به تدریج این موارد را افزایش دهید، این تنها راه عضله سازی است. بنابراین یا به تدریج وزنه هایی را که بلند می کنید در طول زمان افزایش دهید، یا فقط می توانید تعداد تکرارهایی را که هر بار انجام می دهید افزایش دهید (این یک تاکتیک خوب برای مبتدیان است).

زمانی که سعی می کنید عضله بسازید و در عین حال چربی را از دست بدهید، اضافه بار پیشرونده بهترین منبع انگیزه شماست. به جای ردیابی پیشرفت خود با نگاه کردن به ترازو (که چندان راضی کننده نخواهد بود، زیرا تغییرات کمی در اعداد وجود دارد)، می توانید پیشرفت خود را در تعداد تکرارهایی که می توانید انجام دهید یا مقداری که می توانید بلند کنید، پیگیری کنید. که می تواند فوق العاده ارزشمند باشد

تمامی حقوق متعلق به فروشگاه اینترنتی گوچک می باشد و کپی برداری مطلقا با ذکر منبع آزاد می باشد
طراحی ، سئو و توسعه سایت توسط رسین وب

جستجوی محصول

نام یا مدل یا نوع محصول مورد خود را بنویسید و دکم جستجو را بزنید