10 راه آسان برای سوزاندن 100 کالری - فروشگاه اینترنتی گوچک

0

10 راه آسان برای سوزاندن 100 کالری

10 راه آسان برای سوزاندن 100 کالری

تناسب اندام مهم است، همه ما این را می دانیم. این باعث می شود که تناسب اندام به نظر برسید، احساس خوبی به شما می دهد و برای سلامتی و طول عمر شما عالی است. اما ایده رفتن هر روز به باشگاه می تواند برای بسیاری از افراد بسیار آزاردهنده باشد. اما نکته اینجاست، تمرین کردن لازم نیست یک جلسه ۲ ساعته هر روز در باشگاه باشد. لازم نیست آنقدر به خود فشار بیاورید. در واقع، فعالیت های زیادی وجود دارد که در مدت زمان بسیار کمی 100 کالری می سوزانند.

1. پیاده روی

این ساده ترین کاری است که می توانید انجام دهید، حتی به نظر نمی رسد یک تمرین باشد. می‌توانید در پارک قدم بزنید، از خانواده یا دوستانتان که چند بلوک دورتر زندگی می‌کنند دیدن کنید، به فروشگاه بروید و برگردید. اگر نزدیک به کار خود زندگی می کنید، می توانید فقط پیاده روی به محل کار خود بروید. در هر صورت، تنها 20 دقیقه پیاده روی حدود 100 کالری می سوزاند. و اگر در سربالایی راه می روید، آن را در نیمی از زمان می سوزانید.

2. شنا کردن

شنا سرگرم کننده است، بیشتر ما مشتاقانه منتظر رفتن به تعطیلات تابستانی هستیم تا بتوانیم ساعت ها در دریا شنا کنیم. شاید شما به اندازه کافی خوش شانس باشید که استخر خود را داشته باشید، یا یک استخر عمومی در نزدیکی خود داشته باشید، در هر صورت فقط 15 دقیقه شنای آرام 100 کالری می سوزاند، و اگر بیشتر شناگر سریع کرال جلو هستید، آن را می سوزانید. در 7 دقیقه تخت

3. دوچرخه سواری

می‌توانید در باشگاه دوچرخه‌سواری کنید، یا می‌توانید دوچرخه‌تان را بگیرید (یا دوچرخه شهری کرایه کنید) و شهر را کاوش کنید. فقط 15 دقیقه دوچرخه سواری آرام برای سوزاندن 100 کالری کافی است، اما ما مطمئنیم که آنقدر سرگرم کننده است که برای مدت طولانی تری این کار را انجام خواهید داد.

4. زومبا

زومبا چیست؟ آیا رقص است؟ آیا هوازی است؟ ما مطمئن نیستیم، اما مطمئنا سرگرم کننده است. با زومبا، شما 100 کالری را در کمتر از 10 دقیقه می سوزانید، اما فواید سلامتی و حالات مثبت آن در تمام روز باقی خواهند ماند.

5. دویدن

دویدن می تواند بسیار چالش برانگیز به نظر برسد، اما این تنها به این دلیل است که به نظر می رسد همیشه این دوندگان را می بینیم که هر روز صبح در ماراتن شرکت می کنند یا ساعت ها می دوند. اما در واقع 10 دقیقه آهسته دویدن 100 کالری می سوزاند، همین امر در مورد یک سرعت دوی 5 دقیقه ای نیز صدق می کند. اگر این دو را با هم ترکیب کنید – این یک تمرین بسیار مناسب است و فقط 15 دقیقه را صرف آن کرده اید.

6. رقصیدن

اگر واقعاً اهل کلاس‌های زومبا نیستید، همیشه می‌توانید در خانه خود با لیست پخش مورد علاقه‌تان برقصید. فقط 20 دقیقه، که حدود 5 آهنگ است، و شما 100 کالری سوزانده اید در حالی که آهنگ های مورد علاقه خود را دنبال می کنید. فقط به یاد داشته باشید که طوری برقصید که انگار هیچ کس نظاره گر آن نیست تا حداکثر خلق و خوی شما تقویت شود.

7. اسکیت سواری

اسکیت سواری دوباره به روند بازگشته است و به نظر می رسد که اینجا بماند. آیا اخیراً در TikTok یا Instagram بوده اید؟ تنها چیزی که می بینیم دخترانی بامزه با اسکیت های غلتکی و لباس های دهه 70 و 80 هستند که در حال انجام ترفندهای کوچک و رقص هستند. شما می توانید یکی از آنها باشید و هر 15 دقیقه 100 کالری بسوزانید.

8. سرماخوردگی در سونا

درست است، لازم نیست آنقدر کار کنید تا عرق کنید، فقط 15 دقیقه نشستن در سونا باعث می شود بدون تلاش عرق کنید و در این فرآیند 100 کالری بسوزانید. به همین راحتی است.

9. بازی Fetch

قدم زدن با سگ در حال حاضر کالری می سوزاند، اما اگر 20 دقیقه با سگ بازی کنید، این مقدار 100 کالری دیگر در بانک خواهد بود و حیوان خانگی شما بابت آن از شما تشکر خواهد کرد. شما اساساً دو پرنده را با یک سنگ می‌کشید، با شاد کردن سگ و خسته کردن آن برای عصر، و تضمین یک خواب خوب شبانه برای هر دوی شما.

10. پدل بردینگ

اگر هنوز پادری بورد را امتحان نکرده اید، پیشنهاد می کنیم آن را امتحان کنید. این بسیار ساده تر از موج سواری است، اما می تواند به همان اندازه سرگرم کننده باشد. شما در حدود 12 دقیقه 100 کالری می سوزانید، اما می خواهید مدت طولانی تری پارو بزنید و همیشه می توانید شنا کنید.

تمامی حقوق متعلق به فروشگاه اینترنتی گوچک می باشد و کپی برداری مطلقا با ذکر منبع آزاد می باشد
طراحی ، سئو و توسعه سایت توسط رسین وب

جستجوی محصول

نام یا مدل یا نوع محصول مورد خود را بنویسید و دکم جستجو را بزنید