11 ترفند آرایشی برای پوست تیره - فروشگاه اینترنتی گوچک

0

11 ترفند آرایشی برای پوست تیره

11 ترفند آرایشی برای پوست تیره

پوست تیره بودن و پیدا کردن آرایشی که برای شما مناسب باشد، بسیار سخت تر از آن چیزی است که باید باشد. در حالی که برندهایی مانند گاز Fenty Beauty دسترسی آرایش را برای BIPOC در دسترس‌تر می‌کنند، یافتن رنگ‌های مناسب برای تکمیل و مطابقت با سایه طبیعی شما همچنان غیرممکن است. در اینجا هک های نهایی حرفه ای وجود دارد تا رنگ پوست زرق و برق دار شما مانند جواهری که هست بدرخشد.

1. بدون لب های مات

این می تواند وسوسه انگیز باشد که بخواهید به این روند اوایل دهه 2000 بازگردید، اما آرایش مات واقعاً برای پوست تیره کاری نمی کند. در واقع خیلی دراماتیک به نظر می رسد. در عوض، رنگ ثابتی را انتخاب کنید که ظاهری غنی‌تر و پیچیده‌تر ایجاد می‌کند و لب‌های شما را به روشی مثبت‌تر برجسته می‌کند.

 

2. از سرخ شدن قرمز اجتناب کنید، با رنگ های تیره تر بازی کنید

اگر رنگ‌های تیره‌تری دارید، می‌توانید با رژگونه‌های قهوه‌ای تیره، آلویی و آجری که افراد با پوست روشن نمی‌توانند آن‌ها را بپوشند، بازی کنید. این ظاهرها در تمام سایه های قهوه ای جذاب و رمانتیک هستند و می توانند استخوان گونه و سایر ویژگی ها را برجسته کنند، حتی گاهی اوقات به عنوان هایلایتر دو برابر می شوند.

3. تست پایه روی Jawline

بدترین کار این است که فونداسیون خود را در فروشگاه زیر آن نور فلورسنت وحشتناک آزمایش کنید، فقط به خانه بروید و متوجه شوید که اصلا رنگ مناسبی ندارد. درعوض، پیشنهاد می‌کنیم آزمایش نمونه روی خط فک‌تان را انجام دهید و آن آزمایش را در نور طبیعی خورشید انجام دهید تا بتوانید وضعیت را به دقت ارزیابی کنید – حتی اگر به معنای خروج و ورود مجدد به فروشگاه پس از گرفتن سلفی ساعت طلایی باشد. Black Radiance و Fenty Beauty هر دو گزینه هایی دارند که در پوست ذوب می شوند.

4. یک پودر مات که منطبق است ضروری است

اجتناب از درخشش و حفظ ظاهر مات گاهی اوقات برای کسانی که پوست روشنی ندارند سخت تر است. سعی کنید پودری را پیدا کنید که با رنگ پوست شما مطابقت داشته باشد، زیرا پودر شفاف گاهی اوقات می تواند ظاهری سفید یا شسته شده به پوست بدهد در حالی که باید آن درخشش را تقویت کنید. با پودر مناسب، حتی ممکن است به آرایش دیگری نیاز نداشته باشید.

5. اما خیلی مات نشوید

در حالی که یک پودر مات می تواند درخشندگی را کاهش دهد، اما مات بودن بیش از حد باعث می شود پوست شما حالتی شبیه به هم پیدا کند و پیرتر از آنچه هستید به نظر برسید. اگر به طور طبیعی پوست خشکی دارید یا به دنبال متعادل کردن یک محصول مات هستید، از کرم پودر یا کرم پودر استفاده کنید که ترکیب بهتری داشته باشد و ظاهری شیک و بدون آرایش به شما بدهد.

6. هایلایترهای لایه ای

برخی از آرایشگران پیشنهاد می کنند به جای استفاده از یک لایه، سه هایلایت مختلف را روی پوست تیره قرار دهید. انجام این کار از صاف به نظر رسیدن رنگ پوستتان جلوگیری می کند، به خصوص بعد از اینکه از کرم پودر یا کرم پودر مات استفاده کردید. هایلایترهای Killawatt توسط Fenty برای این منظور عالی هستند.

 

7. به یاد داشته باشید که رنگ پوست شما می تواند بیش از یک تن باشد

حتی پوست چیزی است که همه ما برای آن تلاش می کنیم، اما برای اکثر مردم واقعیت ندارد. آرایشگران پیشنهاد می‌کنند با شروع از مرکز صورت خود که سبک‌ترین نقطه است، فونداسیون پیدا کنید. این به شما امکان می دهد در حالی که نقاط طبیعی را برای کانتور پیدا می کنید، برجسته و پنهان کنید.

 

 

 

8. با سایه ها آزمایش کنید

هنگامی که پوست تیره‌تر روی بوم است، گاهی اوقات سایه‌های چشم مورد استفاده قرار می‌گیرند. بازی کنید و آزمایش کنید تا ببینید چه رنگی برای شما مناسب است. ممکن است رنگ های دو رنگ یا پررنگ را ترجیح دهید. و در حالی که سایه‌های مات‌شده هنوز هم غیرقابل استفاده هستند، یک سایه خنثی با کمی درخشش می‌تواند به درخشندگی طبیعی شما کمک کند. علاوه بر این، شما می خواهید سایه ای با رنگدانه خوب پیدا کنید، به طوری که روی پوست شما مانند رنگ پالت به نظر می رسد.

 

 

 

 

9. از برس برای اعمال فونداسیون استفاده کنید

فرقی نمی‌کند از فونداسیون چوبی، مایع یا کرم استفاده می‌کنید، استفاده از آن با برس مهم است، زیرا باعث می‌شود پوشش صاف‌تر به نظر برسد. با حرکات پهن شروع کنید، و با استفاده از برس خود، از مرکز صورت شروع کنید، محصول را با برس کشیدن و با یک حرکت دایره‌ای به داخل صاف کنید. آنقدر هم بزنید تا یکدست شود. کانسیلر می تواند به تغییر رنگ کمک کند، مشکلی رایج برای پوست های تیره تر. همچنین می‌توانید کانسیلر را به‌طور طبیعی با برس به پوست بکشید، که باعث می‌شود ترکیب و طبیعی‌تر به نظر برسد.

10. ارزان نشوید

در حالی که دختران با پوست روشن گاهی اوقات می توانند به سراغ گزینه های ارزان قیمت داروخانه بروند، متأسفانه آرایش فراگیر قیمتی دارد. با این حال، با آن برچسب قیمت، کیفیت افزایش یافته و محصولی است که بسیار بیشتر از رقبای ارزان خود دوام می آورد.

11. ابروها را تقویت کنید

ابروها به اندازه یافتن زیرسازی مناسب مهم هستند – در نهایت، آنها چشمان شما را قاب می کنند. چه برای برجسته کردن قوس طبیعی خود، چه استفاده از مداد برای برجسته کردن ظاهر، یک ابروی زیبا می تواند ظاهر چهره شما را کاملاً تغییر دهد و شما را به یک سوپر مدل فوری تبدیل کند.

تمامی حقوق متعلق به فروشگاه اینترنتی گوچک می باشد و کپی برداری مطلقا با ذکر منبع آزاد می باشد
طراحی ، سئو و توسعه سایت توسط رسین وب

جستجوی محصول

نام یا مدل یا نوع محصول مورد خود را بنویسید و دکم جستجو را بزنید