6 نکته مفید برای تمرین در هوای سرد در خارج از خانه - فروشگاه اینترنتی گوچک

0

6 نکته مفید برای تمرین در هوای سرد در خارج از خانه

6 نکته مفید برای تمرین در هوای سرد در خارج از خانه

ورزش کردن در خارج از منزل یکی از بهترین گزینه ها برای حالت دادن به بدن شماست زیرا باید چالش های اضافی عناصر طبیعت را تحمل کنید. اما از آنجایی که آب و هوای زمستان به سرعت در حال افزایش است، کار کردن در فضای باز می تواند به یک چالش تبدیل شود. در حالی که ورزش آزادانه در هوای گرم‌تر بسیار ایمن است، اما برای تمرین در هوای سرد و سرد نیاز به آمادگی بیشتری دارد. ورزش کردن در حالی که هوای بیرون سرد است می تواند خطرناک باشد و باعث واکنش های فیزیکی خفیف و عواقب بسیار شدید شود. اگر قصد دارید در این فصل زمستان ورزش کنید، با این 6 نکته مفید برای تمرینات هوای سرد در خارج از منزل آشنا شوید.

لباس های کاهنده رطوبت بپوشید

آیا تا به حال ورزش کرده اید و خیس عرق شده اید و در تمام مدت و بعد از آن احساس بدبختی کرده اید؟ آیا بیشتر از مواد نخی استفاده می کردید؟ اگر پاسخ هر یک از این سؤالات مثبت است، شما تمایل طبیعی رطوبت را برای حذف گرما از بدن خود به غلظت کمتر گرما، که هوای سرد بیرون است، تجربه کرده اید. اگر با رطوبت روی پوست خود ورزش می کنید، خطر هیپوترمی را تا حد زیادی افزایش می دهید. برای جلوگیری از این امر، سعی کنید از مواد طبیعی رطوبت گیر مانند پلی استر، پلی پروپیلن یا نایلون استفاده کنید.

 

لباس خود را لایه لایه کنید

پوشیدن لباس های ضد رطوبت اولین قدم است، اما برای محافظت از خود در برابر سرماهای زمستانی نمی توانید همین جا متوقف شوید. لباس‌هایتان را با یک پایه عرق‌گیر بپوشانید و بعد یک لایه میانی برای گرم‌تر شدن، مانند پشم‌های پشمی یا گرمکن. لایه بندی خود را با یک پوسته بیرونی بپوشانید تا از عواملی مانند باد یا باران محافظت بیشتری داشته باشید. این لایه رویی می تواند یک ژاکت ضد آب یا بادگیر باشد.

رنگ های روشن تر بپوشید

پوشیدن تمام مشکی ممکن است در حال حاضر مد باشد، اما مد مهم ترین چیزی نیست که باید در حین کار در خارج از منزل به آن توجه کرد. هنگام ورزش، ایمنی باید اولویت اصلی شما باشد و عناصر طبیعی در هوای زمستان همیشه در کنار شما نیستند. از آنجایی که هوا در ماه‌های زمستان زودتر تاریک‌تر می‌شود، همراه با افزایش احتمال بارش باران یا برف، دیدن عابران پیاده را برای رانندگان سخت‌تر از ماه‌های تابستان می‌کند. لباس‌های روشن‌تر به رانندگان فرصت بهتری می‌دهد تا شما را در میان عناصر ببینند.

 

چراغ قوه بیاور

لباس های روشن برای دید عالی هستند، اما چراغ قوه حتی برای متمایز کردن خود در تاریکی بهتر است. چراغ قوه یک مزیت ایمنی برای عابر پیاده نیز است و مسیر را برای جلوگیری از لغزش و سقوط احتمالی روشن می کند. حمل چراغ قوه ممکن است حجیم باشد، به این معنی که می توانید از چراغ قوه پوشیدنی نیز استفاده کنید.

از دست ها، سر و پاهای خود محافظت کنید

هیچ چیز بدتر از این نیست که با تمرین خود وارد شیار شوید و ناگهان دست یا گوش شما سرد شود. این اغلب اتفاق می‌افتد، زیرا اندام‌های شما اولین کسانی هستند که در فضای باز سرد می‌شوند، زیرا خون در این مناطق کمتر از هسته بدن گردش می‌کند. این بدان معنی است که شما باید از اعضای بدن مانند دست ها، گوش ها، بینی و انگشتان پا برای جلوگیری از سرمازدگی و هیپوترمی احتمالی محافظت کنید. سعی کنید از لباس هایی مانند جوراب های فوق العاده ضخیم، دستکش، گوش بند، هدبند یا لوبیا، دستکش یا حتی روکش کفش استفاده کنید.

هیدراته و مرطوب بمانید

نه تنها برای اهداف ورزشی عمومی نیاز به هیدراته ماندن دارید، بلکه به دلیل ماهیت خشک هوای زمستانی به هیدراتاسیون اضافی نیز نیاز خواهید داشت. آب و هوای زمستان می تواند با خشک کردن پوست شما و ایجاد شرایط ترک خوردگی یا لایه برداری، تاثیر زیادی روی پوست شما بگذارد. مقدار زیادی آب بنوشید و همچنین مقدار زیادی مرطوب کننده بدن و بالم لب استفاده کنید. همچنین می توانید هنگام ورزش از ماسک صورت استفاده کنید تا از پوست خود در برابر هوای خشن زمستانی محافظت کنید.

تمامی حقوق متعلق به فروشگاه اینترنتی گوچک می باشد و کپی برداری مطلقا با ذکر منبع آزاد می باشد
طراحی ، سئو و توسعه سایت توسط رسین وب

جستجوی محصول

نام یا مدل یا نوع محصول مورد خود را بنویسید و دکم جستجو را بزنید