7 عادت روزانه که وضعیت شما را خراب می کند - فروشگاه اینترنتی گوچک

0

7 عادت روزانه که وضعیت شما را خراب می کند

7 عادت روزانه که وضعیت شما را خراب می کند

یکی از مهم ترین جنبه های سلامتی که دست کم گرفته شده است، وضعیت بدن است. خیلی آسان است که فراموش کنیم سلامت ستون فقرات چقدر بر بقیه شرایط فیزیکی ما تأثیر می گذارد. اما زندگی کردن با چنین زندگی های شتابزده – مانند بسیاری از ما این روزها – می تواند به راحتی از دست دادن تمرکز روی چیزی ساده مانند صاف نشستن باشد. وضعیت بدن ما ممکن است کوچک به نظر برسد، اما می تواند روی بسیاری از چیزها مانند خستگی، سطح انرژی، خلق و خو و سلامت جسمانی ما تأثیر بگذارد. شگفت‌انگیزتر این است که می‌توانید سعی کنید صاف‌تر بنشینید و همچنان عادت‌های روزمره‌ای داشته باشید که وضعیت شما را ضعیف می‌کند. اگر آماده‌اید بفهمید که وضعیت بدنی شما چقدر تحت تأثیر رفتار منظم شما قرار می‌گیرد، این عادت‌های روزانه را که وضعیت شما را خراب می‌کنند، بررسی کنید.

شما مرتباً یک کیف کراس بادی می پوشید

کیف های کراس بادی به طور شگفت انگیزی برای وضعیت بدن شما بسیار ضعیف هستند. پوشیدن کیفی مانند کراس بادی فشار و وزن ناهمواری را به دو طرف بدن وارد می کند. و هرچه کیف سنگین‌تر باشد، کراس‌بادی‌ها برای وضعیت شما مشکل‌سازتر می‌شوند. این کیسه ها می توانند منجر به کشیدگی گردن، آسیب دیدگی و حتی سردرد شوند.

 

کیف پول چرمی متقاطع چرم خاکستری کیف کلاچ چرمی – کیف شانه کوچک. یک دختر سبزه زیبا با لباس سفید جذاب در یک روز گرم تابستانی در ساحل شنی ایستاده است.
گوشی خود را با گوش و گردن می گیرید
ممکن است هنگام گپ زدن با دوستان و خانواده، سر خود را خم کنید و گوشی خود را روی گردن خود نگه دارید، راحت به نظر برسد – اما در حین انجام این کار، وضعیت خود را خراب می کنید. این ممکن است تنها پس از خارج شدن از تلفن، احساس ناراحتی جزئی داشته باشد. اما استفاده طولانی مدت از تلفن در این موقعیت می تواند منجر به فشار شدید عضلانی در قسمت بالایی پشت و گردن شود.

خیاط با مشتری در کارگاه تلفنی صحبت می کند. زن زیبا گوشی هوشمند را به گوشش فشار داده و به پهلو نگاه می کند، سانتی متر روی گردنش آویزان است. روی بسته های رومیزی، نخ های چند رنگ برای دوخت.
شما اغلب با لپ تاپ کار می کنید
موقعیت یک لپ تاپ به طور طبیعی هرگز برای وضعیت بدن شما خوب نیست. بیشتر مردم رو به پایین هستند و گردن و قسمت بالایی پشت خود را در حالت خمیده و خمیده به سمت پایین می‌چرخانند تا به صفحه لپ‌تاپ خود نگاه کنند. مطالعات نشان می‌دهد که نگاه کردن به لپ‌تاپ از پایین، اساساً مانند قرار دادن یک وزنه 60 پوندی در اطراف گردن است.

باغبان زن جوان با لیوان با استفاده از لپ تاپ، در اینترنت با مشتری در باغ خانه/گلخانه، لیوان قهوه/چای قابل استفاده مجدد روی میز ارتباط برقرار می کند. محل کار دنج دفتر، کار از راه دور، مفهوم یادگیری الکترونیکی
شیر را به قهوه خود اضافه می کنید
شاید دهه‌ها پیش شیر به‌عنوان نوشیدنی مفیدی برای بدن تبلیغ می‌شد. اما در واقع برای بدن شما بسیار سمی است. شیر و سایر محصولات لبنی می توانند باعث التهاب شدید و افزایش کمردرد از قبل موجود شوند. ناگفته نماند که کافئین موجود در قهوه می تواند باعث کمردرد مزمن نیز شود.

قهوه سرد با ریختن شیر در شیشه روی زمینه چوبی
شما همیشه لباس هایتان را اتو می کنید
اگر به دفعات اتو می کنید، این احتمال وجود دارد که روی میز اتو افتاده باشید و با زاویه وحشتناکی برای کمر خم شوید. این می تواند وضعیت شما را به میزان قابل توجهی کاهش دهد و باعث درد شدید گردن و کمر شود.

 

زنانی که پیراهن سفید می پوشند و لباس ها را روی میز اتو در اتاق لباسشویی خانه می پوشند
اغلب عینک می زنید

 

عینک ممکن است به بینایی شما کمک کند، اما به طور بالقوه می تواند وضعیت شما را خراب کند. استفاده از عینک نامناسب می تواند باعث کمردرد و گردن درد شما شود. این به این دلیل است که وقتی گردن خود را فشار می دهید تا از قسمت بالایی یا پایینی عینک خود نگاه کنید، ناراحتی قابل توجهی بر گردن خود وارد می کنید. این می تواند باعث ناراحتی و سفتی در گردن شما شود. پس از مدتی از این عادت بد، اساساً می توانید وضعیت خود را در توالت بشویید.

کامپوزیت دیجیتالی از تفکر و نگاه کردن به یک تاجر زن در دفتر
شما به طور منظم تنیس بازی می کنید

انجام ورزشی مانند تنیس در واقع می تواند باعث ایجاد وضعیت نامناسب بدن شود، علیرغم اینکه در واقع یک ورزش عالی است. این به دلیل حرکت رفت و برگشت بازی تنیس است که دائماً باید بازوها و دستان خود را به سمت چپ بچرخانید. این می تواند به اتصالات شما استرس وارد کند و باعث کمردرد شود. همچنین، اگر کفش مناسب نپوشید، ممکن است جذب ضربه مورد نیاز را کاهش دهد تا مچ پا، ساق پا و زانوهای شما از آسیب در امان بماند.

Young woman playing tennis on court

تمامی حقوق متعلق به فروشگاه اینترنتی گوچک می باشد و کپی برداری مطلقا با ذکر منبع آزاد می باشد
طراحی ، سئو و توسعه سایت توسط رسین وب

جستجوی محصول

نام یا مدل یا نوع محصول مورد خود را بنویسید و دکم جستجو را بزنید