قیمت و خرید خط چشم ماژیکی آر پی کی RPK طرح ماهی - فروشگاه اینترنتی گوچک

0

خط چشم ماژیکی آر پی کی RPK طرح ماهی

تومان

ناموجود

توضیحات

ابزارهای بسیاری جهت زیباتر نشان‌دادن چشم وجود دارد؛ حتی می‌توان به کمک آن‌ها حالت چشم را تغییر داد.فقط کافی است روش درست استفاده از آن‌ها را بدانید. یکی از ابزارهای پرکاربرد آرایش چشم، خط چشم است.خط چشم‌ها با دو سری ماژیکی و مویی توسط تولیدکنندگان مختلف با توجه به نیاز مصرف‌کنندگان به بازار عرضه می‌شوند.

خط چشم ماژیکی طرح ماهی جلوه رنگ مات دارد. استفاده از این خط‌چشم راحت بوده و به زیبایی چشمان شما می‌افزاید.کشیدن خط چشم با استفاده از مواد راحت تر از خط چشم مایع است.اما ماندگاری آن ممکن است کمتر باشد. خط چشمی که با مداد کشیده می شود ، به راحتی پاک می شوند.خط چشم مایع سخت ترین نوع کشیدن خط چشم می باشد. برای کشیدن آن ، دقت بیشتری نیاز است.خط چشم های مایع به صورت ماژیکی و مویی در بازار موجود است.برای افرادی که مبتدی تر هستند ، خط چشم ماژیکی توصیه می شود.

استفاده از خط های کوتاه برای خط چشم بسیار زیباتر و آسان تر است. با یک دست پلک را نگه دارید.با دست دیگر ، شروع به کشیدن کنید. از وسز پلک به سمت گوشه های بیرون خط را بکشید.اگر می خواهید خط چشم درونی بکشید حتما از مداد که نرم تر می باشد ، استفاده کنید.

جستجوی محصول

نام یا مدل یا نوع محصول مورد خود را بنویسید و دکم جستجو را بزنید