قیمت و خرید رژ لب مایع آرت اسکین کد 85 Art skin - فروشگاه اینترنتی گوچک

0

رژ لب مایع آرت اسکین کد 85 Art skin

تومان

  • دوام طولانی مدت
  • ایجاد نمایی مات
  • رطوبت رسان
  • جلوگیری از خشکی و ترک لب
  • بسيار سبک و بدون احساس سنگينی روی لب
  • حاوی رنگدانه های طبيعی
  • پوشش فوق العاده
  • جلوه مات و مخملی
  • بدون سرب

ناموجود

دسته:

توضیحات

رژ لب و برق لب مایع آرت اسکین Art skin

استفاده از رژلب می تواند تاثیر بسیار زیادی در زیبایی ظاهر و آرایش شما داشته و گرما و جذابیت بی نظیری به آرایش شما می بخشد. استفاده مداوم از رژلب های تهیه شده از مواد نامرغوب و شیمیایی می تواند آسیب بسیار شدیدی به پوست لب شما رسانده و سلامت پوست شما را به خطر بیاندازد.

بدین منظور باید در انتخاب محصولات آرایشی دقت کافی را داشته باشید.

رژلب های فاقد سرب و یا با درصد پایین مواد شیمیایی می تواند تا حد امکان سلامت و زیبایی پوست شما را تضمین نمایند.

برند آرت اسکین از جمله برندهای آرایشی می باشد که محصولات خود را بر پایه مواد گیاهی تولید و به بازار عرضه داشته و با کیفیت بالا و تنوع در محصولات به سرعت توانسته محبوبیت بسیاری برای محصولات خود کسب نماید.

از پرطرفدارترین محصولات برند آرت اسکین رژلب های جامد می باشد. ست رژ جامد 3 تایی آرت اسکین (Artskin Cashmere Lipstick) محصولی منحصر به فرد با ماندگاری بالا و پوششی مات جهت ایجاد نمایی مات و با دوام بر روی لب ها می باشد. این رژ دارای فرمولاسیون مغذی می باشد که با تنظیم رطوبت و آبرسانی به پوست لب موجب جلوگیری از خشکی و ایجاد ترک بر روی لب می گردد. رژ لب جامد آرت اسکین در کنار ایجاد نمایی مات و ماندگار بر روی لب ها از پوست لب شما محافظت نموده و آن را در مقابل رادیکال های آزاد در محیط محافظت می نماید.

بافت این رژلب بسیار سبک بوده و هیچ گونه سنگینی بر روی لب های شما بهمراه نخواهد داشت.

پک رژ لب جامد آرت اسکین دارای 12 عدد رژ جامد مخملی و زیبا میباشد که رنگ بندی آنها مناسب هر سلیقه ای می باشد. این پک با رنگ های نود و گوشتی طرفداران بسیار فراوانی دارد. پیگمنت این رژ لب ها بسیار بالا میباشدو با یک بار استفاده میتوانید کیفیت فوق العاده ی این محصولات را مشاهده کنید. این محصول بسیار منحصر به فرد با ماندگاری بالا و پوششی مات جهت ایجاد نمایی مات و با دوام بر روی لب ها می باشد. این محصول دارای فرمولاسیون مغذی می باشد که با تنظیم رطوبت و آبرسانی به پوست لب موجب جلوگیری از خشکی و ایجاد ترک بر روی لب می گردد.این پک  رژ لب جامد  در کنار ایجاد نمایی مات و ماندگار بر روی لب ها از پوست لب شما محافظت نموده و آن را در مقابل رادیکال های آزاد در محیط محافظت می نماید. بافت این رژلب بسیار سبک بوده و هیچ گونه سنگینی بر روی لب های شما به همراه نخواهد داشت.

جستجوی محصول

نام یا مدل یا نوع محصول مورد خود را بنویسید و دکم جستجو را بزنید