قیمت و خرید رژ لب مایع لومینوس مای 11 my luminous lip gloss - فروشگاه اینترنتی گوچک

0

رژ لب مایع لومینوس مای 11 my luminous lip gloss

تومان

-پوشش براق و درخشان

-بافت نرم و سبک

-ماندگاری مناسب

-پوشش کامل لب ها

-قابل استفاده بر روی رژهای جامد

-ایجاد نمایی درخشان بر روی لب

ناموجود

دسته:

توضیحات

آرایش لب و داشتن لب‌های زیبا یکی از نکات اصلی زیبایی چهره است. رژلب آرایش شما را کامل کرده و به چهره شما شادابی بیشتری می‌بخشد. رژ لب مایع مای مدل لومینوس شماره 12 در حجم 9 میلی‌لیتر عرضه شده‌است. این محصول دارای تن رنگ صدفی بوده و براقیت و درخشش بی‌نظیر دارد. این محصول دارای بافتی نرم و سبک بوده و از ماندگاری طولانی برخوردار است.

معرفی رژ لب مایع لومینوس مای:

رژ لب مایع لومینوس مای دارای پوششی بسیار درخشان و براق بوده و نمایی جذاب بر روی لب ایجاد می نماید. این رژ بافتی نرم و سبک دارد از این رو به راحتی بر روی پوست حساس لب پخش گردیده و پوششی کامل ایجاد می نماید. رژ لب مایع لومینوس مای دارای ماندگاری مناسبی بوده و درخشندگی بی نظیری به لب ها می بخشد.

 

ویژگی های اصلی:

-پوشش براق و درخشان

-بافت نرم و سبک

-ماندگاری مناسب

-پوشش کامل لب ها

-قابل استفاده بر روی رژهای جامد

-ایجاد نمایی درخشان بر روی لب

 

برای چه افرادی مناسب است:

رژ لب مایع لومینوس مای برای انواع پوست مناسب می باشد.

 

چه تاثیری دارد:

پوشش درخشان و براق لب ها با ایجاد نمایی گیرا تاثیری بسیزایی در زیبایی آرایش شما خواهد داشت. رژ لب مایع لومینوس مای با ایجاد نمایی براق بر ر روی لب نیز سبب افزایش جذابیت آرایش شما می گردد.

 

رژ لب مایع:

شاید زمانی با شنیدن واژه رژ لب مایع، رژلبی برایمان تداعی می‌شد که لزوما براق است و یک لایه اضافی روی لب ایجاد می‌کند و اغلب حالت ماسیدگی به خود می‌گیرد؛ معمولاً هم با یکی دو بار غذا خوردن از روی لب پاک می‌شود. اما امروزه با تولید رژ لب‌های مات و سبک و مخملی که جذب بافت لب می‌شوند، می‌توان گفت خیلی از خانم‌ها بیشتر از رژ لب مایع استفاده می‌کنند. مخصوصا خانم هایی که به دنبال رژ لب‌هایی با ماندگاری و دوام بالا هستند.

 

  • یکی از نکاتی که در ارتباط با استفاده از رژ لب مایع بهتر است به یاد داشته‌باشید این است که حتماً از خط لب استفاده کنید‌. چرا که رژ لب‌های مایع به خاطر اپلیکاتور خاص و ظریفی که دارند ممکن است از مرز لب‌ها بیرون بزنند؛ بنابراین در صورت استفاده از خط لب، آرایش لب شما تمیزتر و حرفه‌ای‌تر به نظر خواهد آمد.
  • نکته مهم دیگر این است که به هیچ عنوان از دستمال کاغذی خشک برای پاک کردن رژ لب، مخصوصاً رژ لب‌های ۱۲ ساعته و ۲۴ ساعته استفاده نکنید، زیرا کشیدن دستمال کاغذی روی لب می‌تواند باعث پوسته پوسته شدن و خشک شدن لب‌ها شود؛ بنابراین بهتر است با استفاده از یک دستمال مرطوب و یا آرایش پاک‌کن‌های روغنی و دو فاز به آرامی رژلب را از روی لبتان پاک کنید.
  • بهتر است هفته‌ای یک یا دو بار لبهای خود را اسکراب کنید تا رژ لب‌ها (چه جامد، چه مایع) بهتر روی لب بنشیند تا تکه تکه نشوند.

جستجوی محصول

نام یا مدل یا نوع محصول مورد خود را بنویسید و دکم جستجو را بزنید