قیمت و خرید رژ لب مایع مات کالیستا Callista Stain Matt Lip Gloss L83 - فروشگاه اینترنتی گوچک

0

رژ لب مایع مات کالیستا Callista Stain Matt Lip Gloss L83

تومان

جلوه و بافت مات و مخملی
ماندگاری بالا
پوشش دهی عمقی
پخش یکدست
حاوی ویتامین E
جلوگیری از خشکی لب

ناموجود

توضیحات

انتخاب یک رژ لب که به طور روزمره قابل استفاده باشد، کار نسبتا سختی است. به طور کلی رژ لب‌ها را از نظر حالت رژ می‌توان به دو دسته رژ لب‌ های جامد و رژ لب‌ های مایع تقسیم کرد. از نظر میزان براقیت نیز رژ لب‌ها به دو دسته کلی مات و براق تقسیم می‌شوند. رژ لب مایع مات کالیستا از دسته رژهای مایع محسوب می‌شود که بیشتر توسط دختران و خانم‌های جوان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

استفاده از رژ لب های مایع نسبت به رژ لب های جامد ساده‌تر بوده و استعمال آن‌ها از طریق یک قلم موی مخصوص که در خود رژ قرار دارد، صورت می‌گیرد. طیف رنگ رژ لب مایع مات کالیستا مدل استین ۱۲ رنگ دارد که در نوع خود بسیار متنوع است. گفتنی است محصولات کالیستا از بهترین مواد اولیه ساخت شرکت‌های پیشرفته اروپایی و با رعایت استانداردهای جهانی تولید می‌شوند که از نظر کیفیت با بهترین محصولات شرکت‌های خارجی رقابت می‌کنند.

  • رژلب مایع مات کالیستا بافت مات و مخملی دارد. این خاصیت این محصول سبب پوشش دهی عمقی آن می‌شود.
  • وجود ویتامین E در ترکیبات رژلب مایع مات کالیستا سبب جلوگیری از خشکی لب می‌شود.

روش مصرف رژلب مایع مات کالیستا

رژلب مایع مات کالیستا را با خط لب نزدیک به رنگ رژلب استفاده کنید. این رژ لب ماندگاری بالا دارد و بهتر است هنگام استفاده آن را بیرون از خط لب‌ها استفاده نکنید.

سوالات متداول در مورد رژ لب مایع مات کالیستا

این رژلب مایع مات با ویتامین E سبب حفظ لطافت لب ها شده و از پوسته شدن لب جلوگیری می‌کند. به سوالات متداول در مورد این رژلب مایع در ادامه پاسخ داده شده است.

  •  ماندگاری این رژ لب چقدر است؟

ماندگاری این رژ لب ۲۴ ساعت است و با پوشش دهی عمقی آن را مناسب استفاده در مهمانی و حتی استفاده روزمره می‌کند.

  • رژلب مایع مات کالیستا چند رنگ دارد؟

رژلب مایع مات کالیستا دارای ۱۲ رنگ متنوع است. برای انتخاب بهتر، رنگ بندی رژ لب مایع ویوید شاین کالیستا را نیز ببینید. همچنین رنگبندی و تنوع رژلب های جامد کالیستا را نیز مشاهده کنید.

  • قیمت رژ لب مایع مات کالیستا چقدر است؟

از طریق لینک موجود در بالای صفحه می‌توانید از قیمت رژلب مایع مات کالیستا مطلع شوید و در صورت تمایل به صورت اینترنتی آن را تهیه کنید.

صفحه اصلی دسته بندی سبد خرید پشتیبانی

جستجو