قیمت و خرید رژ لب مایع ویوید شاین کالیستا vivid shine s34 - فروشگاه اینترنتی گوچک

0

رژ لب مایع ویوید شاین کالیستا vivid shine s34

تومان

  • ایجاد براقیت ، جلوه براق و درخشان
  • پوشاننده یکنواخت لب‌ها
  • حاوی موم عسل
  • ترمیم لب‌های آسیب دیده
  • جلوگیری از خشکی لب‌ها
  • تنوع رنگی رژلب مایع ویوید شاین S31, S32, S33, S34, S35, S36, S37, S38
  • پوشش یکنواخت
  • حاوی موم عسل برای ترمیم پوست لب خشک و اسیب دیده

ناموجود

دسته:

توضیحات

بعضی از خانم‌‌ها به دلایل مختلف ترجیح می‌دهند که از رژ لب‌های مایع به جای رژ لب‌های جامد استفاده کنند؛ دلایلی از قبیل به صرفه بودن، ماندگاری بر روی لب‌‌ها و استفاده سریع‌تر و آسان‌تر از جمله مواردی هستند که روز به روز بر طرفداران رژهای مایع اضافه می‌کنند. رژ لب مایع براق ویوید شاین کالیستا یکی دیگر از محصولات برند کالیستا است که فاقد پارابن است و جلوه‌ای براق به لب های شما می‌دهد.

رژ لب مایع ویوید شاین کالیستا
رژ لب مایع ویوید شاین (vivid shine) کالیستا از دسته رژ لب‌های براق است که به لب‌‌ها درخشش و جلوه زیبایی می‌بخشد. این رژ لب همچنین از دسته رژ لب‌های مایع محسوب می‌شود که در بین رژ لب‌های مایع براق یک پیشنهاد بی‌نظیر برای خانم‌‌ها است. بعضی از خانم‌‌ها به دلایل مختلف ترجیح می‌دهند که از رژ لب‌های مایع به جای رژ لب‌های جامد استفاده کنند؛ دلایلی از قبیل به صرفه بودن، ماندگاری بر روی لب‌‌ها و استفاده سریع‌تر و آسان‌تر از جمله مواردی هستند که روز به روز بر طرفداران رژهای مایع اضافه می‌کنند. رژ لب مایع براق ویوید شاین یکی دیگر از محصولات برند کالیستا است که توسط شرکت آریان کیمیا تک تولید می‌شود و فاقد پارابن است.
کیفیت محصولات این برند ایرانی به گونه ای است که با بهترین شرکت‌های اروپایی تولید کننده محصولات آرایشی رقابت می‌کند و در حال حاضر محصولات کالیستا جزو پرفروش‌ترین محصولات حوزه لوازم آرایشی در ایران به شمار می‌روند. یک رژ لب مایع براق ویوید شاین دارای ۱۰ میلی‌لیتر رژ بوده و طیف رنگی متشکل از ۸ رنگ دارد که امکان پاسخگویی به سلیقه‌های مختلف را فراهم کرده است. در تولید محصولات کالیستا از مواد اولیه با کیفیت شرکت‌های پیشرفته اروپایی استفاده می‌شود و بهره گیری از استانداردهای جهانی و ملی سبب شده تا در مجموع محصولاتی شایسته خانم‌های شیک و با ذوق و سلیقه ایرانی به بازار عرضه گردد.

رژ لب مایع ویوید شاین کالیستا (vivid shine) از دسته رژهای مایع کالیستا است که به لب‌‌ها درخشش و جلوه زیبایی می‌بخشد. این رژ لب همچنین از دسته رژ لب‌های براق محسوب می‌شود که در بین رژ لب‌های مایع براق، یک پیشنهاد بی‌نظیر برای خانم‌‌ها است. یک رژلب مایع براق ویوید شاین دارای ۱۰ میلی‌لیتر رژ بوده و طیف رنگی متشکل از ۸ رنگ جذاب دارد.

در ترکیبات لیپ گلاس ویوید شاین کالیستا از موم عسل بهره برده شده است. موم عسل به ترمیم پوست لب های آسیب دیده ناشی از خشکی کمک می‌کند.
این محصول با انعکاس نور لب‌های شما را براق و درخشان می‌کند.
این رژلب شاین کالیستا با پوشش یکنواخت، جلوه زیبایی به لب‌های شما می‌دهد.
روش استفاده از رژ لب ویوید شاین کالیستا

لیپ گلاس کالیستا را می‌توانید به تنهایی و بر روی رژ لب‌های دیگر استفاده کنید. بهتر است پیش از استفاده، لب‌ها را لایه برداری کنید و سپس پوشش یکنواختی از رژ لب ویوید شاین کالیستا را بر روی لب‌ها بزنید.

رژ لب ویوید شاین کالیستا محصولی برای هدیه زیبایی طبیعی به لب‌های شماست. در ادامه به سوالات متداول در مورد این محصول از برند کالیستا پاسخ داده شده است.

آیا این رژ لب پوشش دهی عمقی دارد؟

خیر، رژلب ویوید شاین کالیستا پوششی کمرنگ تر و طبیعی تر از رژ لب‌های مایع مات دارد. برای اطلاعات بیشتر رژلب های جامد کالیستا را نیز مشاهده کنید.

رژ ویوید شاین کالیستا چه جلوه‌ای بر روی لب دارد؟

رژلب مایع ویوید شاین کالیستا جلوه‌ای براق، طبیعی و کمرنگ بر روی لب دارد.

قیمت رژ لب مایع ویوید شاین کالیستا چقدر است؟

بافت سبک
نرم و روان
براق
پوشش دهی کامل
پخش آسان روی لب
جلوه درخشان و زیبا
بزرگتر نشان دادن لب‌ها به دلیل انعکاس نور
حاوی موم عسل
ترمیم لب‌های آسیب دیده
جلوگیری از خشکی لب
دارای طیف رنگی متناسب با هر سلیقه
ماندگاری بالا
استفاده آسان
رایحه دلپذیر
فاقد پارابن

جستجوی محصول

نام یا مدل یا نوع محصول مورد خود را بنویسید و دکم جستجو را بزنید