فر کننده روزیا HR775 سایز 19 میلی متر - گوچک

0

فر کننده روزیا HR775 سایز 19 میلی متر

329,999 تومان

  • حداکثر دما                                            450
  • خاموشی خودکار پس از                          60
  • طول سیم                                            2 متر
  • قابل تنظیم در                                       93 تا 450 درجه سانتیگراد
  • نوع نمایشگر                                        LED
  • قابلیت‌های ابزار فرم دهنده مو                 قابلیت تنظیم دما

ناموجود

توضیحات

هیچ‌چیز زیباتر از موی فنری و کاملاً فر که مانند آبشار از پشت آویزان است یا اطراف صورت قرار دارد نمی‌باشد! لذا پیشنهاد ما به طرفداران موی فر، مو پیچ مخروطی مدل HR775 از برند روزیا است. این فر کننده دارای استوانه‌ای مخروطی شکل است که قطر آن از 10 تا 19 میلی‌متر تغییر می‌کند و وجه تمایز این فر کننده با سایر فر کننده‌های غیر مخروطی این است که امکان فر کردن مو با سایز های مختلف را برای شما فراهم می کند و همین موضوع باعث رضایت بالای مصرف‌کنندگان شده است طوری که به شما فرهای ریز یا درشت تر بسیار منظم و زیبا هدیه خواهد داد.

جنس مخروط فر کننده روزیا، سرامیک است و استفاده از آن فرهایی درخشان و نرم را موجب می شود. این فر کننده دارای درجه حرارتی بین 200 تا 850 درجه فارنهایت (معادل 93 تا 450 درجه سانتیگراد) است و از لحاظ دامنه دمایی در نوع خود بی نظیر است. دو دکمه فلش دار بر روی دستگاه تعبیه شده و توسط آن میتوان دمای دستگاه را به حد مطلوب خود رساند. از آنجایکه سر این دستگاه عایق گرما است لذا برای نگه داشتن مخروط در هنگام کار، ایمنی بیشتری فراهم می‌کند. فر کننده روزیا دارای سیستم PTC (گرمایش سریع) است و ظرف مدت 90 ثانیه، مخزن حرارتی به دمای موردنظر می‌رسد.

با رسیدن به دمای موردنظر نشانگر LED روی دمای تنظیم‌شده ثابت می‌شود. سیم دستگاه به طول 2 متر است و دارای سیم گردان با چرخش 360 درجه است که کار با آن، راحت و به تمام جهات قابل گردش است. در قسمت میانی دستگاه، یک پایه پلاستیکی تعبیه شده است که برای قرار دادن فر کننده روی سطح استفاده می‌شود و برای زمانی که فر کننده داغ است این پایه‌ی نگه‌دارنده بسیار کارآمد است. فر کننده روزیا دارای سیستم خاموشی اتوماتیک است و در صورت روشن ماندن دستگاه، بعد از 60 دقیقه به صورت خودکار خاموش می شود.

جستجوی محصول

نام یا مدل یا نوع محصول مورد خود را بنویسید و دکم جستجو را بزنید