فر کننده مو بابیلیس مدل C901PSDE - فروشگاه اینترنتی گوچک

0

فر کننده مو بابیلیس مدل C901PSDE

2,200,000 تومان

  • حداکثر دما                         205
  • طول سیم                         2.5 متر
  • قابل تنظیم در                     2
  • قابلیت‌ها                           قابلیت تنظیم دما
  • گستره‌ی حداکثر دما            بین 200 تا 220 درجه
  • سایر توضیحات                    – مناسب برای موهای متوسط و بلند

در انبار موجود نمی باشد

توضیحات

داشتن فرکننده‌ی مویی که بتواند موهای فرد رابه‌سرعت فر کند، برای بسیاری از آرایشگران مهم است. «C601PSDE» تولید شرکت «بابیلیس» (Babyliss) این قابلیت را به‌خوبی ایفا می‌کند. برای این محصول سری گردی در نظر گرفته شده است که می‌توان دسته‌ی باریکی از موها را در آن قرار داد. با روشن‌کردن دستگاه، موها به دور این سری گرد تابیده شده و به‌مرور داغ می‌شوند. پس از مدت‌زمان کوتاهی نگه‌داشتن موها در دستگاه، بازکردن سری آن و رهاکردن، موها فر شده و حالتی زیبایی می‌گیرد. همچنین درون این سری پوششی از جنس سرامیک دارد.

ویژگی مثبت استفاده‌‌کردن از سرامیک در فرکننده‌ی مو، در دو عامل عایق‌الکتریسیته‌بودن و مقاومت‌داشتن در برابر گرما خلاصه می‌شود. هر چه میزان انتقال الکتریسیته کاهش یابد، خطر استفاده از فرکننده‌ی مو نیز پایین می‌آید. همچنین سرامیک به دلیل مقاومت بالا در برابر حرارت، دیرتر فرسوده می‌شود و درنتیجه عمر بالاتری دارد.

بیشینه دمایی که برای این محصول در نظر گرفته شده، 205 درجه‌ی سانتی‌گراد است که در مقایسه با مدل‌های دیگر بیشینه دمای بسیار بالایی است و به فرشدن سریع‌تر موها کمک فراوانی می‌کند. همچنبن با استفاده از قابلیت تنظیم دما می‌توان موهای خشک، مرطوب و صاف را به‌راحتی فر کرد. به‌دلیل نوع طراحی، این محصول تنها برای موها در اندازه‌ها‌ی متوسط و بلند به‌کار می‌رود. C601PSDE دارای نوع پوشش سرامیک، حداکثر دمای 205 درجه‌ی سانتی‌گراد، قابلیت تنظیم دما و سیم گردان است.

مشاهده کمتر

تمامی حقوق متعلق به فروشگاه اینترنتی گوچک می باشد و کپی برداری مطلقا با ذکر منبع آزاد می باشد
طراحی ، سئو و توسعه سایت توسط رسین وب

جستجوی محصول

نام یا مدل یا نوع محصول مورد خود را بنویسید و دکم جستجو را بزنید