قیمت و خرید قیمت و خرید ادکلن اسکادا کالکشن Escada Collection - فروشگاه اینترنتی گوچک

0

قیمت و خرید ادکلن اسکادا کالکشن Escada Collection

تومان

نت اولیه

نت آغازین اسکادا کالکشن شامل رایحهی شبیه به بوی آلو سیاه و کارامل است به این معنی که با اسپری کردن این عطر ابتدا رایحه ی با بوی آلو سیاه و یا کارامل که بسیار دلنشین هم می­باشد به مشام شما و اطرافیانتان خواهد رسید و حس بسیار نابی را به همراه دارد.

نت میانی

نت میانی آن که کمی بعد از اسپری کردن عطر و با ماندگاری به مشام خواهد رسید با رایحه­ای شبیه به بوی لذت بخش شکوفه­های پرتقالی، گل یاسمن، گل­های رز و یا گل های سفید خواهد بود که ترکیب این رایحه­های ملایم بسیار دلنشین و جذاب می­باشد.

نت پایه

اما رایحه­ی پایه­‌ی کالکشن کمی متفاوت است و رایحه­‌ی پایه­‌ی این عطرشامل بوهای ملایمی چون چوب صندل، دانه­‌ی تونکا که بسیار خوشبو و دلنشین است و همچنین رایحه­ی تضمینی و جذاب مشک و سدر از دیگر رایحه‌­های نت پایه اسکادا عطر خواهد بود.

ناموجود

توضیحات

عطر روغنی زنانه اسکادا کالکشن یکی از عطرهای مخصوص بانوان جذاب است که دوست دارند منحصر به فرد باشند و با حضور در هر مکانی توسط بو و رایحه­‌ی عطر مخصوصشان قابل توجه همگان قرار بگیرند.

ویژگی‌های اسانس اسکادا کالکشن چیست؟

بطری این عطر از شیشه­‌ی قلبی مانند به رنگ طلایی زیبا که از طرفی هم شباهتی بی­‌نظیر به حالت پروانه دارد طراحی گردیده است که حداقل میزان عطری که از این نوع موجود در بازار است ۳ میل و تا ۱۰۰ میل هم در بازار موجود و قابل تهیه می‌­باشد.

عطر اسکادا کالکشن اولین عطر از مجموعه کلکسیون برند و کمپانی اسکادا است که توسط کشور فرانسه تولید و ساخته شده و قابل عرضه می‌­باشد.برند تولید کننده­ی این عطر آن را به عنوان یک خوشبو کننده ی مورد استفاده ی خانم­ها و دختران جوان معرفی نموده است که انتخاب مناسبی برای آن‌هاست.

جستجوی محصول

نام یا مدل یا نوع محصول مورد خود را بنویسید و دکم جستجو را بزنید