قیمت و خرید قیمت و خرید ادکلن ایسی میاکه نکتار د ایسی پریمیر فلور Issey Miyake Nectar d’Issey Première Fleur - فروشگاه اینترنتی گوچک

0

قیمت و خرید ادکلن ایسی میاکه نکتار د ایسی پریمیر فلور Issey Miyake Nectar d’Issey Première Fleur

تومان

  • رایحه اولیه: میوه‌جات، گلابی آسیایی
  • رایحه میانی: یاس، گل صدتومانی
  • رایحه پایه: مشک ، چوب صندل سفید

ناموجود

توضیحات

برند عطر ادکلن Issey Miyake-ایسی میاکی اصالتا یک کمپانی  عطر و ادکلن ژاپنی است. این تولید کننده ی عطر و ادکلن تا کنون بیش از ۷۰ عدد عطر و ادکلن با برند ایسی میاکی | Issey Miyake  وارد بازار عطر و ادکلن نموده است . کمپانی ایسی میاکی | Issey Miyake از سال 1970 شروع به کار نموده  و از سال 1992 وارد  بازارر عطر و ادکلن شده است . عطر و ادکلن های این کمپانی  اکثرا زنانه است. لیست عطر و ادکلن های این برند را می توانید در پایان توضیحات مشاهده نمایید.

 

 

عطر ایسی میاک-ادکلن Issey Miyake طراح مد و فشن ژاپنی در سال 1938 در هیروشیما متولد شد و پس از آنکه در سن هفت سالگی از بمباران اتمی در هیروشیما جان سالم بدر برد در رشته طراحی گرافیک مشغول به تحصیل شده و پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه هنر توکیو در سال 1964 برای کار به پاریس رفت و در آنجا برای Guy Laroche و Givenchy کار کرد و سپس به نیویورک رفت و مقطعی را هم برای Geoffrey Beene کار کرد.
وی در سال 1970 به توکیو بازگشت و برند Issey Miyake را با تولید لباس زنانه افتتاح کرد. در اواخر دهه هشتاد میلادی با تغییر متد در دیزاین و طراحی با چین دادن بهه پوشاک مسیر جدیدی را در طراحی پیمود، وی همچنین بخاطر تولید پارچه و لباس به سبک علمی و استفاده از فناوری روز جهت تولید مشهور است.

 

 

 

عطر ادکلن ایسی میاکه نکتار د ایسی پریمیر فلور | Issey Miyake Nectar d’Issey Première Fleur عطری است خنک و میوه ای و گلی. که در سال ۲۰۲۰ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن ایسی میاکه نکتار د ایسی پریمیر فلور | Issey Miyake Nectar d’Issey Première Fleur عطری است زنانه و شیک.

صفحه اصلی دسته بندی سبد خرید پشتیبانی

جستجو