قیمت و خرید قیمت و خرید ادکلن جورجیو آرمانی کد آلتیمیت مردانه Giorgio Armani Armani Code Ultimate - فروشگاه اینترنتی گوچک

0

قیمت و خرید ادکلن جورجیو آرمانی کد آلتیمیت مردانه Giorgio Armani Armani Code Ultimate

تومان

  • رایحه اولیه : گریپ فروت , بادیان ختایی , نارنگی ماندارین
  • رایحه میانی : گل آفتاب پرست , گل زیتون , سرو , سدر
  • رایحه پایه : وانیل , دانه تونکا , چوب گایاک

ناموجود

توضیحات

عطر ادکلن جورجیو آرمانی کد آلتیمیت مردانه-Giorgio Armani Armani Code Ultimate عطری است گرم و شیرین. این عطر در سال ۲۰۱۲ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن جورجیو آرمانی کد آلتیمیت-Giorgio Armani Armani Code Ultimate عطری است مردانه و شیک.

عطر ادکلن جورجیو آرمانی کد آلتیمیت مردانه-Giorgio Armani Armani Code Ultimate، نسبت به نسخه قبلی یعنی آرمانی کد مردانه، تلخ تر و چوبی تر شده است و در این نسخه از آن حس نیمه شاداب و مرکباتی اولیه نیز خبری نیست.

طراحی و فرمولاسیون این عطر توسط عطرساز مشهور و کاربلد یعنی «Antoine Maisondieu» انجام شده است. بطری این عطر بسیار مینیمال و ساده طراحی شده است. روی بطری نام Armani Code Ultimate با رنگ روشن دیده می‌شود. درپوش بطری با رنگ نقره‌ای‌اش به‌خوبی روی شیشه سوار شده است. شیشه به رنگ سیاه است.

رایحه ابتدایی این عطر با بوی شیرین، تلخ و کمی ادویه ای حاصل از ترکیب دانه های تونکا و رازیانه شروع می شود که حس گلی و پودری بسیار ضعیفی نیز با خود به همراه دارد. با گذر زمان با اضافه شدن وانیل و افزایش قدرت گل آفتاب پرست عطر گرم تر و شیرین تر می شود و حس پودری بیشتری به خود می گیرد در حالیکه رایحه چوب درخت سدر و چوب گایاک نیز به کمک عطر آمده و تلخی و حس سنگینی آن را افزایش می دهند.

توضیحات تکمیلی

میزان عطر

10 گرم, 100 گرم, 20 گرم, 30 گرم, 50 گرم

جستجوی محصول

نام یا مدل یا نوع محصول مورد خود را بنویسید و دکم جستجو را بزنید