قیمت و خرید قیمت و خرید ادکلن زنانه اسکادا دیزایر می ادوپرفیوم Escada Desire Me EDP For Women - فروشگاه اینترنتی گوچک

0

قیمت و خرید ادکلن زنانه اسکادا دیزایر می ادوپرفیوم Escada Desire Me EDP For Women

تومان

رایحه اولیه : نارنگی ومرکبات
رایحه میانی : برگ های سبز، ارکیده، پیچ امین الدوله و گل صدتمانی
رایحه پایانی :قهوه ،کاسترد ، ابنبات و شکلات

ناموجود

توضیحات

بعد از یکسال از تولید نسخه اینکردبل می شرکت اسکادا اینبار بفکر تولید محصولی خارق العاده و بسیار بسیار شیک و زیبا افتاد تا رایحه ای مخصوص خانمهای جوان مدرن و کسانی که دوست دارند در مرکز توجه باشند تا با پخش بالای این عطر همگان را به خود جلب کنندٰ ان محصول میتواند خاطرات بیادماندنی را در ذهن بسپارد چرا که رایحه فوق العاده آن بهیچ وجه از ذهن خارج نمیشود. این محصول در سال 2009 وارد بازار شد.

«دیزایر می» ماجرای عطر «اینکردیبل می» را در جهان عطرها ادامه می‌دهد. این عطر که شدیدا مایه‌های اغواگرانه دارد، آمیزه جذابش را از نت‌های مرکباتی تلخ‌وشیرین و درخشان می‌گیرد و برجستگی ویژه‌ای به مایه‌های باطراوت نارنگی ماندارین می‌بخشد. نبض گیرای این آمیزه هم از عصاره‌های نت‌های میانی سرچشمه می‌گیرد که از پیوند میان گل صدتومانی و ترکیبات سبز باطراوت به‌وجود آمده‌اند.

نت‌های گل‌فام، ترکیبات سبز و باطراوت توانسته‌اند که ردی زنانه را در کنار نت‌های اسرارآمیز، کمیاب و میوه‌ای خلق کنند. نت‌های پایانی هم با رایحه خوراکی‌های شیرین و دلپذیر شناخته می‌شوند: تیرامیسو، قهوه، کلوچه‌ها و رایحه خاص چیزکیک در کنار رگه‌های ظریفی از شکلات تلخ که همگی گرما و هوس‌انگیزی ویژه‌ای را برای مدت‌زمانی طولانی روی پوست شما به‌وجود می‌آورند.

جستجوی محصول

نام یا مدل یا نوع محصول مورد خود را بنویسید و دکم جستجو را بزنید