قیمت و خرید لیزر بدن لسکلتون مدل T-009i - گوچک

0

لیزر بدن لسکلتون مدل T-009i

4,198,000 تومان

  • منبع انرژی                       آداپتور برق
  • وزن                                ۹۵۰ گرم
  • اقلام همراه                      ۲ سر نور با
  •                                      شارژر
  •                                      ۳ قوطی
  •                                      سر شارژر
  •                                      عینک ایمنی
  •                                      دفترچه راهنمای کاربر

ناموجود

توضیحات

دستگاه LESCOLTON T009i براساس IPL و یک طراحی ویژه ، مبتنی بر نور و دارای سیستم حذف موی زائد، جوان سازی پوست و درمان آکنه بدن، برای استفاده خانگی است. این دستگاه برای حذف کامل موهای بدن از جمله بازوها ، زیر بغل ،پاها و… ایده آل است و سازگاری بالایی دارد. LESCOLTON T009i دارای سیستم تشخیص پوست منحصربه‌فرد، برای 5 نوع مختلف پوست است.
 لیزر بدن خانگی لسکلتون مدل T009i دارای پنج سطح شدت نور قابل تنظیم است. که این نور سبب گرما شده و به فولیکول مو انتقال می‌یابد و باعث می‌شود که آن را به مرحله استراحت بکشاند. به عنوان یک نتیجه، مو به طور طبیعی رها و از رشد دوباره مهار می‌شود. اگر به طور مرتب اعمال کنید، این پالس‌های درخشان ، پوست شما را صاف و بدون مو نگه می‌دارد که این در درمان ، موثر واقع می‌شود. استفاده از آن بی‌خطر ، آسان ،سریع، بدون درد و دارای سیستم خنک‌کننده هوشمند با پوشش یک منطقه بزرگ نور، پوست را از سوختگی محافظت می‌کند. به علت سیستم ایمنی چشم ، نور تنها در تماس با پوست منتشر می‌شود. دارای طراحی فشرده که مناسب برای استفاده در منزل یا در سفر است.
قبل از استفاده از دستگاه لیزر خانگی حتما سطح پوست را شیو کرده و تمیز و خشک نمایید نور ipl با پالس نوری شدید جهت حذف موهای صورت، پاها، پشت و پوبیس بصورت آرام و بی خطر استفاده می شود‏‏.‏‏ پالس های آی پی ال با تمرکز روی فولیکول موها موجب ایجاد گرما و تخریب آن ها بدون سوختگی و یا آسیب به پوست می شوند. -هشدارها: از این محصول برای افراد زیر ۱۸ سال، خانم های باردار، بیماران عفونی و پوستی، ریش و سبیل آقایان، بیماران دیابتی نباید استفاده کرد هنگام استفاده از دستگاه روبروی چشم نگرفته و حتما از عینک مخصوص استفاده کنید .

جستجوی محصول

نام یا مدل یا نوع محصول مورد خود را بنویسید و دکم جستجو را بزنید