قیمت و خرید لیزر موهای زائد دس مدل GP590 - گوچک

0

لیزر موهای زائد دس مدل GP590

11,500,000 تومان

  • سایر مشخصات                        دارای پایه نگهداری
  • وزن                                        ۴۰۰ گرم
  • اقلام همراه                              عینک UV سری HR
  •                                              سری SR
  •                                              سری AC
  •                                              پایه نگهداری دستگاه
  • قابلیت‌های ابزار                        طراحی ارگونومیک

ناموجود

توضیحات

دستگاه لیزر GP590 پیشرفته ترین و جدیدترین دستگاه تولیدی شرکت DEESS می باشد، این شرکت با طراحی جدیدترین محصول خود یک کلینیک زیبایی تمام عیار را ارائه نموده است. یکی از جذابترین ویژگیهای دستگاه GP590 سیستم خنک کننده آن می باشد، که باعث می شود به سرعت و بدون احساس درد از شر موهای زائد خلاص شوید. دستگاه لیزر چندکاره دس، 3 سری مختلف برای رفع موهای زائد، جوانسازی پوست (جلوگیری از شل شدن پوست و رفع چین و چروکهای سطحی پوست) و رفع لک و آکنه دارد که با وجود این دستگاه کلینک شخصی خود را در منزل خواهید داشت و از صرف وقت و هزینه های گزاف کلینیکی بی نیاز خواهید شد.

تکمیلی:

Gp590 دارای بالاترین سرعت و قدرت در بین تمامی لیزرهای خانگی است یک شات در کمتر از 1 ثانیه! بطوریکه برای استفاده جهت کل بدن فقط به 10 دقیقه زمان نیاز دارید. سری HR با مساحت 3.1 cm2، در هر شات سطح وسیعی از پوست را تحت پوشش قرار می‌دهد. و به این ترتیب زمان کمتری برای از بین بردن موهای زائد نیاز است. همچنین این سری‌ها نور UV را فیلتر کرده تا از آسیب به پوست جلوگیری شود. مدل GP590 به سیستم SmartSkin مجهز است که تنظیم شدت لیزر را برای کاربر ساده کرده، این سیستم به صورت خودکار طیف رنگ پوست را تشخیص داده و بهترین حالت شدت تابش لیزر را برای آن طیف پوست انتخاب می‌کند.
البته میتوان بصورت دستی سطح انرژِی دلخواه خود را تعیین کنید.این دستگاه قابل استفاده برای خانم ها و آقایان نیز می باشد.. در طراحی این دستگاه مبانی ارگونومیک رعایت شده‌، دکمه‌ی شات دستگاه دقیقا جایی که انگشتان دست قرار می‌گیرند تعبیه شده است. دکمه‌های مربوط به تنظیمات در بالای دستگاه تعبیه شده‌. از این رو امکان اینکه کاربر هنگام فلش زدن به صورت تصادفی تنظیمات دستگاه را تغییر دهد بسیار کم می‌شود. در صفحه نمایشگر LCD نشانگرهای نوع سری، سطح انرژی، تعداد شاتهای زده شده. میزان گرمایش دستگاه، شات اتوماتیک دستگاه، نشانگر کولینگ وجود دارد، این دستگاه دارای پایه نگهداری بسیار زیبا می باشد. این مدل از دستگاه دارای تائیدیه سازمان غذا و داروی امریکا FDA می باشد. لازم به ذکر است در بین مدل های مختلف کمپانی دس فقط دو مدل GP590 و GP586 دارای تائیدیه مهم FDA می باشند.

جستجوی محصول

نام یا مدل یا نوع محصول مورد خود را بنویسید و دکم جستجو را بزنید