لیزر موهای زائد لسکلتون مدل T011C ULTRA - گوچک

0

لیزر موهای زائد لسکلتون مدل T011C ULTRA

4,560,000 تومان

  • اقلام همراه                                 عینک مخصوص
  •                                                 دفترچه راهنمای
  • تکنولوژی اصلاح                            نوری (IPL)

ناموجود

توضیحات

لیزر خانگی رفع موهای زائد لسکلتون LESCOLTON مدل T011C ULTRA از برند های بسیارشناخته شده دنیا است. که ورژن الترا این برند به تازگی معرفی شده است ، سری ULTRA مدل T011C نواقص سری های قبل مدل T011C رو برطرف کرده. و به موجب آن تعداد شات بیشتر و اثربخشی کارآمدتر و سریعتری را نسبت به مدل قدیمی تر لسکلتون ضمانت میکند. این دستگاه از تکنولوژی نوری جهت از بین بردن موهای زائد بهره می برد. و با عملکردی مشابه سیستم های نوری کلینیکی موجب توقف کامل در رشد مو خواهد شد.
اما نکته بسیار مهم که موجب تمایز این دستگاه لیزر خانگی نسبت به دستگاه های مشابهش خواهد شد سیستم خنک کننده قوی دستگاه است. که موجب خواهد شد افراد درمان لیزر را کاملا بدون احساس درد و یا سوزش انجام دهند و همچنین کارایی دوگانه دستگاه است. که علاوه بر رفع موهای زائد، افراد میتوانند از حالت جوانسازی در منزل برای از بین بردن چین و چروک های سطحی پوست خود اقدام کنند. جهت کسب بهترین اثربخشی، لامپ رفع موهای زائد را ماه اول 5-3 روز یکبار ،ماه دوم هفته ای یکبار که در این مرحله موها نازک و نرم می شود. و شما در حمام شاهد فولیکول های سوخته مو خواهید بود. و در ماه سوم 15 روز یکبار که رشد بسیاری از موهای جدید متوقف شده است که دیگر باز نخواهند گشت .
شما می توانید آنها را براحتی اصلاح نمایید و در نهایت در ماه چهارم 30 روز یکبار درمان را منظم و بدون وقفه انجام دهید. لامپ جوانسازی هر پنج روز یکبار به مدت پانزده جلسه استفاده نمایید، نکته بسیار مهم در اثربخشی لیزر خانگی لسکلتون Lescolton، استفاده منظم و بدون وقفه افراد طبق دستورالعمل خواهد بود چرا که ایجاد وقفه و حتی وجود مشکلات هورمونی در افراد ،اثربخشی درمان لیزر را کاهش خواهد داد.

جستجوی محصول

نام یا مدل یا نوع محصول مورد خود را بنویسید و دکم جستجو را بزنید