لیزر موهای زائد وی جی ار مدل V-716 - گوچک

0

لیزر موهای زائد وی جی ار مدل V-716

3,999,700 تومان

ناموجود

توضیحات

با لیزر موهای زائد وی جی ار مدلV-716 برای همیشه با موهای زائد خود خداحافظی کنید. این لیزر دارای 350 هزار شات است که قابلیت فوق‌العاده‌ای را به این دستگاه بخشیده است. این دستگاه دارای عملکرد چندگانه است که با بهره‌گیری از 3 لامپ رفع موهای زائد(HR)، لامپ جوانسازی پوست (SR) و لامپ خنک‌سازی کارایی دستگاه را بالا برده است. استفاده از تکنولوژی خنک‌‌کنندگی به رفع موهای زائد با درد کم را در این دستگاه امکان‌پذیر ساخته است. تکنولوژی خنک‌سازی در واقع شدت گرمای منتقل شده دستگاه را کاهش یا خنثی می‌کند که همین عامل سبب شده که سوختگی و دردهای پوستی کم شود و درنهایت از پوست در برابر شات‌ها محافظت کند.
لامپ جوانسازی به لایه‌های عمیق پوست رسوخ کرده و سبب کلاژن‌ساژی می‌شود که این کار برای پوست‌های پیر، کدر، ناهموار، داری چین و چروک سطحی کارایی ویژه‌ای دارد. همچنین این دستگاه مجهز به دو نوع تنظیم تابش دستی و اتومات است که در 10 سطح مختلف از انرژی طراحی شده که برای لیزر منطقه بزرگ بدن همچون پا و دست که نیاز است کاور چراغ برادشته شود یا برای لیزر مناطق کوچک بدن مانند انگشتان که بهتر است کاور چراغ استفاده شود؛ مناسب است.
علاوبر این برای هر بار از مناطق گوناگون بدن نباید بیشتر از سه بار نور به آن تابش کند. جهت رویش موها ابتدا باید شیو شود و در ماه اول هر 3 یا 5 روز یکبار از دستگاه استفاده شود که در این مرحله تغییرات ظاهری رخ نمی‌دهد اما به مرور تغییرات قابل ملاحضه‌ای ایجاد خواهد شد. استفاده از لیزر از ماه دوم، به هفته‌ای دوبار تغییر می‌کند که در این مرحله موها ظریف‌تر و کمتر خواهد شد که هنگام رفتن به حمام متوجه ریزش فولیکول‌ها مشکی مو شده و تغییرات خوبی به ثمر می‌نشیند. از ماه سوم، هر 15 روز یکبار استفاده از لیزر تغییر می‌کند که در این مرحله پوست صاف و عاری از مو می‌شود. گفتنی است به ازای هر 25 دقیقه استفاده از دستگاه؛ 10 دقیقه دستگاه خاموش شده و مجددا استفاده شود.

جستجوی محصول

نام یا مدل یا نوع محصول مورد خود را بنویسید و دکم جستجو را بزنید