مداد لب آی فیس iface L24 - فروشگاه اینترنتی گوچک

0

مداد لب آی فیس iface L24

تومان

ماندگاری بالا
دارای ویتامین
سهولت در استفاده
تقویت کننده لب
دارای رنگ بندی

در انبار موجود نمی باشد

توضیحات

.معمولا خط لب را با عنوان مداد لب می شناسیم و جز دسته آرایشی لب محسوب می شود. از مداد لب آی فیس iface، برای پوشاندن نواحی ناهموار بیرونی لب استفاده می شود. و بعد از آن باید رژلب را در کادری که توسط خط لب یا مداد لب آی فیس ایجاد کرده ایم، بکشیم. با این روش رژلب  در کادری مشخص، بر روی لب کشیده شده که باعث برجسته تر شدن و منظم تر شدن ناهمواری های لب می شود. بهتر است که بعد از استفاده از خط لب، برای پایداری رژلب، ابتدا از مرطوب کننده لب استفاده نمایید. و سپس رژلب را بر روی آن بزنید تا در مواقع خشکی، از پوسته پوسته شدن لب و یا خونریزی جلوگیری کند.

استفاده از بالم لب به مرطوب شدن لب و تقویت لب به خاطر وجود ویتامین هایی از جمله E موثر است. معمولا خط لب  به صورت مدادی و یا قالب لوله ای به فروش می رسد و همچنین برای تیز کردن سر آن ها از از تراش مخصوص می توان استفاده نمود. خط لب ها دارای رنگ های مختلفی هستند و برای انواع رژلب ها، اعم از مایع و جامد مورد استفاده قرار می گیرند.خط لب ها هم مانند رژلب ها، از مواد ارگانیک و یا شیمیایی تشکیل می شوند که قبل از خرید، حتما باید از مواد تشکیل دهنده و یا برندآن اطلاع پیدا کنید.

عموم خط لب ها از موادی چون موم (WAX)، روغن و یا رنگدانه ها (Pigment)، تشکیل می شوند. روغن موجود در خط لب ها نسبت به رژلب ها کمتر بوده ولی موم و رنگدانه های آن بیشتر از رژلب است. به همین علت است که به راحتی و زیبایی دراطراف لب کشیده می شود و دارای یک چسبندگی خاص است. بهترین مومی که در خط لب استفاده می شود، موم ژاپنی است.

تمامی حقوق متعلق به فروشگاه اینترنتی گوچک می باشد و کپی برداری مطلقا با ذکر منبع آزاد می باشد
طراحی ، سئو و توسعه سایت توسط رسین وب

جستجوی محصول

نام یا مدل یا نوع محصول مورد خود را بنویسید و دکم جستجو را بزنید