قیمت و خرید مداد لب دوسه doucce 109 - فروشگاه اینترنتی گوچک

0

مداد لب دوسه doucce 109

تومان

مداد لب دوسه، یک مداد لب بسیار با کیفیت است که می تواند زیبایی لب های شما را دو چندانش کند. این مداد، نسل نه‌ چندان قدیمی از محصولات آرایشی doucce است که مهم‌ ترین ویژگی آن، ماندگاری و دوام بیشتر در مقایسه با سایر مداد لب ها است.

ناموجود

توضیحات

مداد لب دوسه، یک مداد لب بسیار با کیفیت است که می تواند زیبایی لب های شما را دو چندانش کند. این مداد، نسل نه‌ چندان قدیمی از محصولات آرایشی doucce است که مهم‌ ترین ویژگی آن، ماندگاری و دوام بیشتر در مقایسه با سایر مداد لب ها است. می تواند به عنوان رژ لب مات نیز استفاده شود. از دیگر ویژگی های این محصول، بافت بسیار نرم و تنوع رنگی جذاب آن می باشد.

در آرایش صورت نحوه آرایش و همخوان بودن رنگها از اهمیت زیادی برخوردار است یکی از نکات مهمی که باید توجه ویژه ای به آن شود آرایش لب می باشد پس  در انتخاب رنگ رژ یا مداد دقت کافی داشته باشید در اینجا ما پک مداد لب دوسه doucce را پیشنها می کنیم دارای 12رنگ زیبا و متنوع بوده و با توجه به نوع سلیقه و آرایش شما باعث ایجاد جلوه ای خاص با طیف رنگ مات و طبیعی به لبهای شما می شود

با کشیدن خط لب توسط مداد لب دوسهموجب حجیم تر نشان دادن لبها و افزایش جذابیت آرایش می گردد. این مداد دارای بافت نرم بوده و پوست لب را به خوبی و به طور یکدست پوشش می دهد. تنوع رنگها ،کیفیت بالا ، ضد آب بودن مداد چشم دوسه و دوام عالی از دلایل محبوبیت و انتخاب آن توسط بانوان خوش سلیقه می باشد. که علاوه بر مزایای ذکر شده با توجه به دارا بودن مواد با کیفیت رطوبت پوست لب را حفظ کرده و مانع از خشکی و پوسته شدن آن شده. و لب را شاداب و تازه نگه می دارد . 

از مداد لب دوسه میتوان به جای رژ لب استفاده کرد همچنین به کار بردن این محصول به عنوان رژ پایه نیز پیشنهاد می شود. چون باعث افزایش ماندگاری رژ اصلی می گردد.

جستجوی محصول

نام یا مدل یا نوع محصول مورد خود را بنویسید و دکم جستجو را بزنید