قیمت و خرید مداد لب نوکس بل Nux Bell Lip Liner 224 - فروشگاه اینترنتی گوچک

0

مداد لب نوکس بل Nux Bell Lip Liner 224

تومان

ویژگی های مداد لب نوکس بل:

ایجاد جلوه ای زیبا و خطوط بی نظیر به لب ها

دارای دوام و ماندگاری بالا

دارای جلوه مات و طبیعی

مناسب برای:
مداد لب نوکس بل برای تمامی افراد مناسب می باشد.

ناموجود

توضیحات

مداد لب نوکس بل Nux Bell Pencil line با ۲۶ رنگ متنوع و منحصر به فرد است. که نقشی زیبا به خطوط لب های شما می بخشد و این محصول برای هر نوع سلیقه ای مناسب می باشد .

اگر دوست دارید هنگام آرایش برجستگی لبها بیشتر شود. بهتر است برای لبهای باریک حتما اول از یک مداد لبی که کمی پررنگتر از رژ است استفاده کرده و. خط لبی دور لب اما زیر خط اصلی و البته مماس با آن بکشید. و با انگشت رنگ مداد را بر روی کل لب پخش کنید. و بعد رژلبتان را بزنید این کمی لب شما را از حد معمول پهن تر نشان می دهد.

اما کاری که برای برجسته دیده شدن آن در پایان انجام می دهید. اینست که با یک مداد سفید خطی کامل و تنها زیر لب و پایین خط لبتان می کشید.
در مورد لب های پهن و درشت لازم نیست که خط لب خارج از خط اصلی لب کشیده شود بلکه آن را در جای خود کشیده و رژ بزنید فقط برای برجسته شدن آن خط سفید را با مداد سفیدتان تنها در زیر لب و فقط وسط آن بکشید .

لازم به ذکر است تفاوت کشیدن خط سفید لبهای پهن با لبهای باریک در این است که در مورد لبهای باریک خط سفید کاملی در زیر لب پایین کشیده خواهد شد اما در مورد لبهای پهن تنها این خط سفید در وسط لب کشیده می شود و دو طرف آن به رنگ همان خط لب خواهد بود.

صفحه اصلی دسته بندی سبد خرید پشتیبانی

جستجو