قیمت و خرید مداد چشم بل سیاه - فروشگاه اینترنتی گوچک

0

مداد چشم بل سیاه

تومان

ناموجود

توضیحات

مداد چشم بل ضد آب فوق‌العاده برای خانم‌های باتجربه، و کلاً آن‌هایی که حرفه‌ای آرایش می‌کنند.با چشم بسته هم مداد چشم بل را می‌شناسند. مداد چشم ضد آب bell، یکی از محصولات پرطرفدار کارخانه‌ی بل آلمان است. کسانی که به سراغ مُدل واتر پروف مداد فوق‌العده مشکی بل می‌آیند معمولاً با مشکلات رایج آرایش چشم درگیرند. مشکلاتی مثل سرریز شدن اثر مداد یا محو شدن و ناپایداری آرایش چشم و یا ترشح اشک در چشم‌های حساس. هر کدام از این مشکلات دلایلی دارد که شرکت آلمانی بل، در سال‌های زیاد فعالیت خود، همواره به دنبال شناسایی و برطرف کردن آن‌ها بوده است.در طراحی و ساخت مداد ضد آب فوق‌العاده مشکی خود راه حل‌هایی برای این معضلات به دست آورده. که در ادامه به آن‌ها اشاره شده است.

ویژگی‌ها:

مداد چشم ضد آب فوق‌العده مشکی بل، از خالص‌ترین انواع گرافیت، که خودش یکی از دگرشکل‌های کربن است.ساخته شده و این ویژگی یکی از دلایل اصلی نرمی نوک این مداد چشم است. درساخت مداد چشم بل ضدآب فوق‌العاده مشکیOriginal ، از موادی مثل روغن گلیسیرین، ویتامین‌های گروه E و روغن جوجوبا استفاده شده که باعث می‌شود این مداد، برخلاف بسیاری از محصولات مشابه، با چشمان حساس و آسیب پذیر نیز سازگار باشد. نرمی زیاد نوک این مداد، که دلایل آن در بالا ذکر شد، به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی آن را روی پوست خود حرکت دهید و خطی دقیق، و به شکل دلخواه، ترسیم کنید. به بیان دیگر، نوک این مداد کم‌ترین سطح اصطکاک را با پوست شما دارد.

مزیت ضد آب بودن مداد bell در فصل تابستان بیشتر از هر وقت دیگری معلوم می‌شود: می‌توانید از تفریحات تابستانی‌ای که با آب سر و کار دارند لذت ببرید.دوش بگیرید، صورت‌تان را بشویید و خیال‌تان از بابت خط چشم‌تان راحت باشد. ضمناً دیگر نیازی به گوش پاک کن، یا ترفندهایی از این دست، برای ترمیم خط چشم به هم ریخته‌تان ندارید و تعرق تابستانی و ترشح اشک (در چشم‌های حساس) زیر پلک‌های‌تان را سیاه نمی‌کند. درباره‌ی برند آلمانی بل کمپانی بل، در یکی از آخرین اقدامات خود خط تولید جدیدی را برای افرادی که حساسیت‌های خاص دارند راه اندازی کرده است. کیفیت عالی، و در عین حال قیمت مناسب، محصولات این کارخانه را در بازار کشورهای اروپای مرکزی و غربی و همچنین در خاور میانه پر طرفدار کرده است.

روش استفاده:

ابتدا صورت و مژه‌های خود را با شوینده‌ی مخصوص صورت یا شامپو بچه بشویید. مداد را با ملایمت از داخل پلک به سمت بیرون پلک بکشید. پوست پشت پلک را با انشگت‌تان نکشید چون باعث می‌شود خط‌‌ چشم‌تان ضخیم و کج و معوج شود. بدون حرکت اضافه‌ای مداد را پشت پلک‌تان بکشید. در مداد را حتماً ببندید تا نوکش اکسید و در نتیجه سفت نشود. ضمناً هربار مداد را بتراشید تا نوکش تیز باشد. تیزی نوک مداد در کیفیت خط تأثیر زیادی دارد. خط چشم شما فقط با شیر پاک کن یا سایر پاک کننده‌های بهداشتی مخصوص پاک می‌شود.

جستجوی محصول

نام یا مدل یا نوع محصول مورد خود را بنویسید و دکم جستجو را بزنید