مداد چشم بی یو 628 beyu - گوچک

0

مداد چشم بی یو 628 beyu

تومان

مداد چشم سافت لاینر بی یو مدل Soft Liner For Eyes and More دارای ویژگی‌های زیر می‌باشد :

  • بافت بسیار نرم و لطیف که کاربرد این مداد ها را بروی پلک چشم آسان نموده است .
  • پس از گذشت چند ثانیه ، خاصیت ضد آب پیدا می کند .
  • به علت فرمولاسیون ضد آب ، حتی با شنا و ورزش پاک نمی شود.
  • عاری از رایحه

ناموجود

توضیحات

توضیحات:

مداد چشم با دوام بی یو 628، یک مداد ضدآب و با دوام است که جنسی نرم و مخملی دارد. این محصول بسیار مناسب ایجاد خطوط کانتور چشم است.این مداد را می‌توانید به‌صورت روزانه استفاده کنید چرا که دارای بافتی سبک و نرم است. مداد چشم بی یو 628 یکی از بهترین مدادچشم های داخل بازار است که در انواع رنگ های مختلف تواید می شود. این محضول ساخت آلمان است و از ماندگاری بالایی برخوردار است یکی از ویژگی های بارز مداد چشم بی یو ضد آب بودن آن است. بدین صورد که بعد از استفاده محصول و گذشا چند ثانیه خاصیت ضد آبی را به دست می آورد

مداد چشم ضد آب بی یو مدل 628 Soft Liner بافتی کرمی شکل و نرم دارد و در زمان کوتاهی روی پوست می نشیند و ثابت میگردد. این محصول فاقد پارابن بوده و برای پوست های حساس مناسب می باشد. با توجه به کرمی بودن بافت آن که به سرعت تثبیت آن کمک می کند و همچنین ضد آب بودن آن، می تواند برای زمان هایی که فعالیت بدنی بالایی دارید از این مداد استفاده نموده و با خیال راحت از ثبات آن، به فعالیت خود بپردازید.

چشم مهم‌ترین عضو صورت است و بالطبع آرایش صورت یکی از خاص‌ترین و دقیق‌ترین انواع ارایش است. پس اگر می‌خواهید زیباتر به نظر برسید توجه داشته باشید که دقت در انتخاب و استفاده از مداد چشم می‌تواند نقشی بسیار کلیدی داشته باشد. مخصوصا که میان سفیدی چشم و سیاهی این خط مهم‌ترین کنتراست صورت رخ خواهد داد. مدادهای چشم سال‌هاست تولید می‌شوند و به دلیل راحتی در استفاده و پاک شدن راحت ماندگار شده‌اند، این نوع را می‌توانید به‌ صورت روزانه استفاده کنید و با توجه به نازکی و یا ضخامت خط چشم از نوع غیر روغنی یا روغنی آن استفاده کنید. هرچند که مداد چشم بر خلاف خط چشم ماندگاری طولانی نخواهد داشت اما زیبایی آن سال‌هاست که ماندگار است.

جستجوی محصول

نام یا مدل یا نوع محصول مورد خود را بنویسید و دکم جستجو را بزنید