مداد چشم دوسه silver - گوچک

0

مداد چشم دوسه silver

19,999 تومان

ناموجود

توضیحات

توضیحات:

مداد چشم مشکی ضد آب دوسه Doucce که در میان مردم به سرمه مدادی نیز شناخته شده است. و نمونه ی بارزی از محصولات بسیار با کیفیت کمپانی دوسه Doucce به شمار می رود. قطعا برای شما و یا هر خانم دیگری کشیدن یک خط چشم مرتب و خوش فرم جزء اولویت های آرایشتان می باشد. در نتیجه این مدل از مداد چشم ها می تواند این کار را برایتان به بهترین نحو ممکن راحت تر کند. در کل سبب می شود به آسانی با کشیدن یک خط چشم مناسب زیبایی چشمان خود را دو چندان کنید.

کمپانی دوسه نیز همواره در تلاش است که محصولاتی با کیفیت و بسیار عالی را به بازار عرضه کند و با تولید مداد چشم مشکی توانسته است. قدرت و توانایی خود را در ساخت لوازم آرایش و بهداشتی به مردم نشان داده است و در همین راستا طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده است.

بیشتر:

همانطور که دوسه برند معتبر و نامی در سراسر جهان است قطعا محصولات آن نیز ویژگی ها و خواص بی نظیری دارند که مداد چشم مشکی ضدآب دوسه از این قاعده مستثنی نیست. برای مثال می توانیم بگوییم ماندگاری بسیار بالای آن یکی از برجسته ترین ویژگی هایش به شمار می رود. به این صورت که با کشیدن خط چشم با این مداد دیگر لازم نیست نگران پاک شدن و خراب شدن فوری، فرم آن باشید. چراکه مدت زمان طولانی تری بر روی چشمانتان باقی خواهد ماند.

همچنین قابلیت بی نظیر دیگر آن ضد آب بودنش است. در نتیجه خط چشمی را که با این مداد می کشید به راحتی با برخورد چند قطره آب پاک نمی شود. و می توانید از آن حتی زمان هایی که به استخر نیز می روید استفاده کنید. علاوه بر این موارد به لطف خاصیت ضد حساسیت بودنش گزینه ی بسیار مناسبی برای کاربرانی که چشم هایی حساس دارند. می باشد و مصرف آن هیچگونه حساسیت و عوارضی به همراه ندارد.

جستجوی محصول

نام یا مدل یا نوع محصول مورد خود را بنویسید و دکم جستجو را بزنید