قیمت و خرید مداد چشم ضدآب دبورا 03 - فروشگاه اینترنتی گوچک

0

مداد چشم ضدآب دبورا 03

119,999 تومان

از ویژگی های این محصول می توان به:ضد آب بودن و دارای بافت نرم و سبک و ماندگاری بالا 24 ساعته و فرمولاسیون غنی از رنگدانه حاوی رزین های سیلیکونی برای رنگ های عالی است که در تمام طول روز و در شب کیفیت خود را حفظ می کند اشاره کرد.

ناموجود

توضیحات

مداد چشم دبورا ضد آب

مداد چشم جز  لوازم آرایشی است که روی پلک ها اعمال می شود. به طور معمول، استفاده از مداد چشم، چشم ها را برجسته و جذاب تر نشان می دهد. عمق و ابعاد را با استفاده از مداد چشم ضد آب دبورا، به چشمان خود اضافه کنید. با استفاده از مداد چشم ضدآب دبورا ، شکل شگفت انگیزی از چشم هایتان را تعریف کنید و با استفاده از این مداد چشم زیبا، یک چشمک زدن جذاب را تجربه کنید.

معرفی کالا مداد چشم دبورا ضد آب

مداد ابرو محصولی است که رنگ را به اطراف چشم اعمال می کند. آنها  برای تعریف چشم استفاده می شوند.  مداد چشم ضد آب دبورا  حاوی مقادیر ویژه ای است که رنگ را به گونه ای دقیق و به مقدار مورد نیاز کنترل می کند. این محصول به طور خاصی طراحی شده است تا اطمینان حاصل شود که میکروارگانیسم های مضر به طور بالقوه قادر به رشد و تکثیر نیستند.

 ایمنی مداد چشم ضد آب دبورا با انتخاب مواد تشکیل دهنده ای است که برای این منظور مناسب و ایمن هستند. علاوه بر این، مداد چشم دبورا  برای ایجاد تحریک پوست و یا ایجاد واکنش های آلرژیک مورد ارزیابی قرار گرفته و از این بابت کاملا ضد حساسیت و مورد تایید پزشکان زیبایی است. ترکیب رنگدانه های حاوی سیلیکون موجود در مداد چشم ضدآب دبورا باعث پوشش دهی مناسب رنگ می شود و ماندگاری رنگ را افزایش می دهد. بافت کرمی این مداد چشم ضد آب، استفاده از آن را راحت کرده است. مهمترین ویژگی این محصول، ضد آب بودن آن است که از این جهت می توان حتی در استخر نیز از این مداد استفاده کرد.

معرفی برند دبورا

برند دبورا در سال 1962 در ایتالیا در زمینه تولید لوازم آرایشی و زیبایی پا به عرصه گذاشت. تیم کاری دبورا متشکل از طراحان خلاق است که با استفاده از طرحهای زیبا، مشغول به تولید لوازم زیبایی است. این برند محبوب بابیش از 50 سال سابقه، طرفدارای زیادی در جهان دارد.

جستجوی محصول

نام یا مدل یا نوع محصول مورد خود را بنویسید و دکم جستجو را بزنید