مداد چشم ضدآب فلورمار FLORMAR - گوچک

0

مداد چشم ضدآب فلورمار FLORMAR

29,999 تومان

رنگدانه مشکی خالص
نرم و روان
سهولت در کشیدن خط چشم
مقاوم در برابر تعریق
حاوی روغن‌های گیاهی و گلیسیرین
ضدآب
قابل استفاده در داخل چشم
عدم پخش شدن
جلوگیری از ایجاد لک و سیاهی زیر چشم
ماندگاری طولانی
دارای رنگبندی متنوع
حجم 3 گرم

ناموجود

توضیحات

این مداد  بافتی سبک، نرم و روان دارد و به خوبی روی پوست حرکت می‌کند. این محصول ضدآب حاوی روغن‌های گیاهی و گلیسیرین است و به تقویت و نرمی پوست کمک می‌کند. مداد چشم ضدآب فلورمار رنگدانه‌های مشکی خالص داشته و برای داخل چشم هم قابل استفاده است. این مداد چشم ماندگاری بالا و رنگ‌بندی متنوعی دارد و کشیدن خط چشم با آن آسان است. مداد چشم ضدآب فلورمار پخش نمی‌شود و زیر چشم لکه و سیاهی ایجاد نمی‌کند و این موضوع یکی از مزیت‌های آن به شمار می‌آید.

چشم مهم‌ترین عضو صورت است و بالطبع آرایش صورت یکی از خاص‌ترین و دقیق‌ترین انواع ارایش است. پس اگر می‌خواهید زیباتر به نظر برسید توجه داشته باشید که دقت در انتخاب و استفاده از مداد چشم می‌تواند نقشی بسیار کلیدی داشته باشد. مخصوصا که میان سفیدی چشم و سیاهی این خط مهم‌ترین کنتراست صورت رخ خواهد داد. مدادهای چشم سال‌هاست تولید می‌شوند و به دلیل راحتی در استفاده و پاک شدن راحت ماندگار شده‌اند، این نوع را می‌توانید به‌ صورت روزانه استفاده کنید و با توجه به نازکی و یا ضخامت خط چشم از نوع غیر روغنی یا روغنی آن استفاده کنید. هرچند که مداد چشم بر خلاف خط چشم ماندگاری طولانی نخواهد داشت اما زیبایی آن سال‌هاست که ماندگار است.

از آنجایی‌که آرایش چشم‌ها بخش مهمی از آرایش صورت است و در زیبایی کل چهره تاثیرگذار است، کشیدن یک خط چشم صاف، یکنواخت و بدون نقص نکته‌ای است که باید به آن توجه کرد. مداد چشم یکی از ابزارهای آرایشی است که به وسیله آن می‌توان به حالت‌دادن، خوش فرم شدن و زیبایی چشم‌ها کمک کرد.

 

 

جستجوی محصول

نام یا مدل یا نوع محصول مورد خود را بنویسید و دکم جستجو را بزنید