قیمت و خرید مداد چشم گلدن رز golden ros dream 408 - فروشگاه اینترنتی گوچک

0

مداد چشم گلدن رز golden ros dream 408

45,000 تومان

– ضد آب

– عدم ایجاد لکه

– ماندگاری طولانی

– قابلیت استفاده در داخل چشم

ناموجود

توضیحات

مداد چشم ضد آب گلدن رز:

مداد چشم گلدن رز با بافتی بسیار روان و سبک یک محصول بسیار مناسب جهت ایجاد خطوط دلخواه با ضخامت های متفاوت بر روی چشم است. رنگ دانه های این محصول بسیار غنی و عمیق می باشد. به هیچ عنوان بر روی پلک ها پخش نمی گردد و ایجاد لک یا سایه نیز نمی کند از این محصول به راحتی می توانید در داخل چشم نیز استفاده کنید.

ویژگی ها:

این مداد چشم با ساختاری نرم و کرمی، برای هرگونه آرایش مناسب بوده و بدون ایجاد هیچ‌گونه آلرژی می‌تواند زیبایی چشمان شما را چندین برابر کند. خط چشم چشم گلدن رز رویایی است که به حقیقت پیوسته است! این مداد چشم فوق العاده نرم، به آسانی اثر گذار خواهد بود؛ اطراف چشم شما را خشک نمی‌کند و با انتخاب گسترده‌ای از رنگ‌های جسورانه با رنگدانه‌هایی قوی، هر ظاهری که می‌خواهید با هر سبک آرایش را در اختیار شما قرار می‌دهد. این مداد چشم آنقدر نرم است که می‌تواند با سایه چشم ترکیب شود. با استفاده از این محصول چشمانی خیره کننده داشته باشید.

برای چه افرادی مناسب است:

این محصول برای انواع پوست‌ و حتی چشم‌های حساس، مناسب می‌باشد.

چه تاثیری دارد:

با استفاده از مداد چشم ضد آب گلدن رز، بدون نگرانی از پخش شدن مداد در اطراف چشم و یا ایجاد لکه و تیرگی در اطراف چشم به راحتی خط چشمی بسیار مشکی و بادوام خواهید داشت. این محصول چشمان شما را برجسته می سازد و نگاهی رمز آلود به شما می بخشد.

جستجوی محصول

نام یا مدل یا نوع محصول مورد خود را بنویسید و دکم جستجو را بزنید