پودر دکلره آبی کالیون 2 کیلویی calvin - فروشگاه اینترنتی گوچک

0

پودر دکلره آبی کالیون 2 کیلویی calvin

560,000 تومان

در انبار موجود نمی باشد

توضیحات

پودر دکلره آبی کالیون:

پودر دکلره آبی کالیون توسط Huwell ایتالیا فرموله شده. و بدون آسیب رساندن به ساختار مو، رنگ موهای شما را تا چندین درجه روشن خواهد کرد. در ترکیبات این محصول، از پروتئین گندم هیدرولیز شده استفاده شده است. این ماده سرشار از اسیدهای چرب ضروری، ویتامین های C،  E و گروه B می باشد که در حفظ سلامت موها تاثیر بسیاری دارند.

 

امروزه با گسترش دنیای مد، رنگ مو های روشن و ژورنالی در بین بانوان طرفداران بسیاری پیدا کرده است.  همان طور که می دانید، برای اثرگذاری رنگ مو های روشن روی موهای تیره، ابتدا لامز است تا رنگ موها تا چندین درجه روشن تر شوند. در واقع این رنگ مو ها، به تنهایی قادر به تغییر رنگدانه های تیره مو نیستند. برای رسیدن به این هدف، می توان از ترکیب مواد دکلره با اکسیدان مناسب استفاده کرد. مواد دکلره به واسطه وجود ترکیبات خاص خود، رنگدانه های تیره مو را از بین برده و تارهای مو را برای جذب رنگ مو روشن آماده می کنند.

در همین راستا برند کالیون نیز پودر دکلره خود را در دو نوع آبی و سفید تولید و به بازار عرضه نموده است. پود دکلره آبی کالیون در مقایسه با نوع سفید آن، از قدرت روشن کنندگی بالاتری برخودار بوده و برای از بین بردن رنگدانه‌ های موهای تیره و ضخیم کاربرد بیشتری دارد. در ترکیبات پود دکلره کالیون از پروتئین هیدرولیز شده گندم استفاده شده است. این ماده سرشار از اسیدهای چرب ضروری، ویتامین های C،  E و گروه B می باشد که در حفظ سلامت موها تاثیر بسیاری دارند.

تمامی حقوق متعلق به فروشگاه اینترنتی گوچک می باشد و کپی برداری مطلقا با ذکر منبع آزاد می باشد
طراحی ، سئو و توسعه سایت توسط رسین وب

جستجوی محصول

نام یا مدل یا نوع محصول مورد خود را بنویسید و دکم جستجو را بزنید