پودر دکلره سفید ایگورا vario blonde super plus - گوچک

0

پودر دکلره سفید ایگورا vario blonde super plus

690,000 تومان

• تکنولوژی پیوند یکپارچه
• بدون غبار و کف
• کمترین میزان آسیب رسانی به موها
• روشن کردن مو تا 9 درجه در یکبار استفاده
• میزان آمونیاک فوق العاده پایین
• حفظ ساختار طبیعی موها
• حجم 450 گرم
• مصول آلمان

ناموجود

توضیحات

پودر دکلره سفید ایگورا

همه‌ی ما قبل از دکلره و روشن کردن موها نگرانی هایی داریم. و خانم هایی را در اطراف خودمان دیده ایم. که بعد از دکلره مو دچار مشکلاتی شده اند. فکر کردن به احتمال سوختن مو، شکستگی یا به اصطلاح دمیج شدن و زبر شدن انتهای موها ممکن است. مانع شود که حتی برای یکبار این کار را امتحان کنیم. از سویی دیگر روشن کردن موها می‌تواند امکان‌ داشتن رنگ موهای متنوع را برایتان به وجود بیاورد و به محض اینکه برای اولین بار یک دکلره خوب و صحیح داشته باشید. تعجب می کنید که چرا تا الان موهایم را روشن نکرده بودم. پودر دکلره سفید ایگورا با فناوری جدید Igora V B Extra Power یک محصول فوق العاده است. اما برای اینکه بتوانید بدون هیچ گونه آسیبی موهایتان را دکلره کنید چند نکته خیلی مهم است.

 

پودر دکلره آسیب رسان‌ترین بخش مواد رنگی برای موها است و البته این پودر عامل رنگ‌بر بسیار قوی برای موهاست. موهایی که دکلره می‌شوند عملا خود را با آسیب فرسایش شیمیایی بسیار بالایی روبه رو می‌سازند. پودر دکلره سفید ایگورا با فناوری جدید و با ترکیبات فوق العاده خود توانایی این را دارد که با کمترین آسیب به ریشه و ساقه مو، موهای شما را رنگ‌بری کند و آن‌ها را برای انواع رنگ های بلوند و روشن آماده سازند.

روش استفاده:

در یک ظرف غیر فلزی مقدار یک واحد از پودر بی رنگ کننده سفید ایگورا را با دو واحد از اکسیدان ایگورا مخلوط کرده تا خمیر یکنواختی به دست آید و به منظور رساندن مو به پایه دلخواه طبق جدول زیر عمل کنید. یک واحد پودر دکلره + 2 واحد اکسیدان را ترکیب می کنیم تا قدرت آن کم و زیاد نشود.

مدت زمان مکث درجه روشن کنندگی
30 دقیقه پایه 5
40 دقیقه پایه 7
50 دقیقه پایه 9

چگونه از موهای دکلره شده مراقبت کنم؟
وقتی موهایتان را دکلره می‌کنید، چربی های طبیعی را از بین می‌برید و باید به مو و پوست سرتان فرصت دهید تا چربی از دست رفته را دوباره جایگزین کند. می توانید با استفاده از ماسک مو وال وار لطافت و درخشندگی را به موهایتان برگردانید. زیرا وجود روغن بادام و پرووتئین موجود در این ماسک غذای کاملی برای موهای دکلره شده را فراهم می کند.

مطالب مهم درباره پودر دکلره:

برای دکلره آمبره برای دکلره هایی که بالیاژ انجام میدهیم.، پودری باید استفاده شود که به هیج عنوان کف نکند تا موقع کار دچار نشتی نشود و مناسب تکنیک آمبره و بالیاژ باشد. آمبره به دلیل اینکه باید سفت درست شود، اگر میزان اکسیدان را کم کنیم ممکن است قدرت روشن کنندگی را از بین ببرد. بنابراین در دکلره معمولی و رنگ از اکسیدان یک استفاده می کنیم در آمبره و بلیاژ از اکسیدان دو استفاده می کنیم تا غلیظ تر درست شود.

تفاوت پودر دکلره آبی و سفید
پودر دکلره و آبی و سفید هر دو دارای یک قدرت هستند ولی پودر دکلره آبی به دلیل داشتن دانه های آبی، رنگ نارنجی و زری مو را بخوبی از بین می برد، البته این بدان معنی نیست که بگوییم پودر آبی از پودر سفید قوی تر است.

جستجوی محصول

نام یا مدل یا نوع محصول مورد خود را بنویسید و دکم جستجو را بزنید