پودر دکلره کمند 400 گرمی kamand - گوچک

0

پودر دکلره کمند 400 گرمی kamand

95,000 تومان

ناموجود

توضیحات

پودر دکلره کمند kamand:

پودر دکلره کمند kamand با قابلیت روشن کنندگی تا ٧ درجه برای تمامی تکنیک های روشن کردن ایده آل است. این پودر بی رنگ کننده کمند با فرمولاسیون ویژه ای که دارد علاوه بر کیفیت بالا در روشن کردن موها، از آن محافظت کرده و مانع از آسیب رسیدن به موها می شود. پودر دکلره 400 گرمی در طول زمان بی رنگ سازی موها، چکه نکرده، خشک و یا حجیم نمی شود. و بعد از رسیدن به نتیجه دلخواه، موهای شما سالم و درخشان مانده. و به دلیل وجود رنگدانه های آبی در محصول، زرد رنگ نمی شود.

 

روش مصرف پودر دکلره کمند:

بسته به درجه مطلوب روشن کنندگی، پودر دکلره کمند را با کرم اکسیدان به نسبت 1 به 1 یا 1 به 2 در ظرفی غیر فلزی با هم مخلوط کنید. هرچه غلظت کرم اکسیدان کمتر باشد، زمان تأثیر، بیشتر و عمل های لایت، آرام تر خواهد بود. در صورت تماس با پوست سر (کل سر یا ریشه ها) حداکثر اکسیدان قابل استفاده 6% خواهد بود.

مخلوط بی رنگ کننده را به طور یکنواخت روی موهای نشسته بزنید. زمان تأثیر آن به شرایط و رنگ دلخواهتان بستگی دارد. برای سرعت بخشیدن به عمل بی رنگ کردن موها، می توانید از حرارت اضافی بر روی موها استفاده کنید اما برای رسیدن به نتیجه بهتر توصیه می شود از زمان بیشتر بدون حرارت استفاده نمایید. در هر صورت زمان تأثیر پودر نباید بیشتر از 50 دقیقه شود.

جستجوی محصول

نام یا مدل یا نوع محصول مورد خود را بنویسید و دکم جستجو را بزنید