کانسیلر مایع HUDABEAUTY 01 - فروشگاه اینترنتی گوچک

0

کانسیلر مایع HUDABEAUTY 01

48,999 تومان

کانسیلر مایع این امکان را برای شما فراهم می نماید تا پوشش دهی کاملی بر روی پوست شما ایجاد شده و تمامی لک ها، جای جوش و سیاهی زیر چشم را کاور خواهد نمود. کانسیلر مایع هدی بیوتی دارای ۶ رنگ بسیار پرطرفدار و پرکاربرد بافتی بسیار سبک داشته و هیچگونه سنگینی بر روی پوست ایجاد نخواهد کرد. این کانسیلر پوشش یکدست و مات داشته و برای زیرسازی و پوشش تمامی لک ها و سایر مشکلات پوستی مناسب می باشد.

در انبار موجود نمی باشد

توضیحات

کانسیلر مایع HUDABEAUTY این امکان را برای شما فراهم می نماید تا پوشش دهی کاملی بر روی پوست شما ایجاد شده و تمامی لک ها، جای جوش و سیاهی زیر چشم را کاور خواهد نمود. کانسیلر مایع هدی بیوتی دارای ۶ رنگ بسیار پرطرفدار و پرکاربرد بافتی بسیار سبک داشته و هیچگونه سنگینی بر روی پوست ایجاد نخواهد کرد. این کانسیلر پوشش یکدست و مات داشته و برای زیرسازی و پوشش تمامی لک ها و سایر مشکلات پوستی مناسب می باشد.

کانسیلر مایع HUDABEAUTY

این کانسیلر بافتی نرم و سبک دارد که زیر چشم را که پوستی نازک تر و حساس تر دارد را آزار نمیدهد. علاوه بر این کانسیلر مناسب برای سیاهی دور چشم ماندگاری بالایی دارد و نیازی به تمدید مجدد نخواهید داشت. این کانسیلر ضمن از بین بردن سیاهی، پف زیر چشم را هم از بین میبرد. یکی از اهداف کانسیلر پوشاندن نقص های پوست صورت و از بین برنده لک و سیاهی دور چشم است که کمک میکند کاملا صاف و یکدست شود.

خانمی ۳۵ ساله عراقی به نام Huda Kattan است وی در آمریکا دوره های آرایشگری خود را گذراند و در سال ۲۰۰۶ به دبی مهاجرت نمود. و درآنجا با توجه به مهارتی که داشت، توانست خیلی زود در این زمینه پیشرفت نماید و به خاطر توانایی بالا که در برند سازی و ساخت و تولید لوازم آرایشی با کیفیت بسیار خوب داشت به شهرت رسید وی به همراه خواهرانش Alya و Mona Katta برند هدی بیوتی را تأسیس کردند.

محصولات برند Huda Beauty به دلیل کیفیت بی نظیرش در مدت زمان کوتاهی در جهان همه گیر شد. کانسیلر یک ترکیبی فشرده با غلظت بالا است که برای پوشش دادن عیوب و نواقص پوستی مورد استفاده قرار می گیرد.

کانسیلر مایع هدی بیوتی مدل Overachiever به دلیل اینکه مایع است. زیر چشم جمع نمیشود و به خوبی می تواند سیاهی و یا گودی زیر چشم را کاور کند. همچنین با استفاده از این کانسیلر چهره ای سرزنده و شاداب و بدون علامتی از خستگی و تیرگی زیر چشم خواهید داشت. کانسیلر هدی بیوتی overachiever دارای فرمالاسیونی مات به همراه بافتی سبک و نرم است. زیر چشم را که پوستی نازک تر و حساس تر دارد را آزار نمی دهد. علاوه بر این کانسیلر هدی بیوتی ماندگاری بالایی دارد و نیازی به تجدید کردن آن نخواهید داشت.

تمامی حقوق متعلق به فروشگاه اینترنتی گوچک می باشد و کپی برداری مطلقا با ذکر منبع آزاد می باشد
طراحی ، سئو و توسعه سایت توسط رسین وب

جستجوی محصول

نام یا مدل یا نوع محصول مورد خود را بنویسید و دکم جستجو را بزنید