قیمت و خرید قیمت و خرید عطر گرمی جورجیو آرمانی آیدول د آرمانیGiorgio Armani Idole d’Armani - فروشگاه اینترنتی گوچک

0

قیمت و خرید عطر گرمی جورجیو آرمانی آیدول د آرمانیGiorgio Armani Idole d’Armani

100,000 تومان850,000 تومان

  • رایحه اولیه : گلابی , زنجبیل , نارنگی ماندارین
  • رایحه میانی : پلومریا , زعفران
  • رایحه پایه : خس خس

توضیحات

این محصول همان محصولی است که دیگر هیچ جای نگرانی برای خانمهای سخت سلیقه و بسیار حساس نمیگذارد چرا که حس زنانه و بسیار مطبوع این رایحه بسیار خارق العاده و ماندگار تمامی سوالات انان را جواب میدهد این عطر به جرات یکی از بهترین عطرهاییست که تا بحال جهان عطر به چشم خود دیده است چرا که تمامی خصوصیات یک عطر خوب و ماندگار و دارای رایحه استثنائی و خاص را در خود گنجانده است این محصول سال 2009 توسط کارخانه جورجیو آرمانی وارد بازار شد

کمپانی جورجیو آرمانی، عطری غلیظ و گل‌فام با نام «آرمانی ایدول» خلق کرده که رویارویی غافلگیرکننده‌ای میان عطرسازی شرقی و عطرسازی شیک و خاص ایتالیایی را رقم زده است. «آرمانی ایدول» عطری هوس‌انگیز و باشکوه است که همچون بتی زیبا و شگفت‌انگیز می‌درخشد.

نت‌های اولیه که واقعا خیره‌کننده هستند، از روایح نارنج، گلابی، زنجبیل و گیاه درمنه شکل گرفته‌اند. عصاره ویژه، درخشان و لوکسی از رز هم در نت‌های میانی جای گرفته که درواقع نماد این عطر است. رایحه افسانه‌ای یاس با آن درخشش خورشیدوارش هم با عصاره زعفران آمیخته شده تا سرشت گل‌فام «آرمانی ایدول» به ظرافت‌های عسلی و ادویه‌ای آمیخته شود. در نت‌های پایه نیز روایح غافلگیرکننده، هوس‌انگیز و درخشان نعناع هندی،‌ خس‌خس و بوته وحشی جاوی جای گرفته‌اند تا هم سرشتی ناب و نوآورانه به این عطر بدهند و هم هارمونی ویژه‌ای با رایحه زعفران در نت‌های میانی خلق کنند. «آرمانی ایدول» نیرویی بی‌مثال و بی‌نظیر به زنان می‌بخشد، بدون آن‌که شخصیت آنان را زیر سایه خودش قرار دهد. «آرمانی ایدول» عطری‌ست که همچون معجونی جادویی در پوست شما جذب می‌شود.

جستجوی محصول

نام یا مدل یا نوع محصول مورد خود را بنویسید و دکم جستجو را بزنید